عنوان مطالب تکی

زیر عنوان در اینجا

از سال ۲۰۰۵ تاکنون اجاره مرسدس بنز CLS برادر دوست‌داشتنی‌تر و اجاره لوکس‌تر E کلاس بوده است. با گذشت بیش از ۱۰ سال از معرفی نسل اول این خودرو هم‌اکنون به معرفی نسل جدید اجاره CLS در نمایشگاه اجاره خودروی لس‌آنجلس نزدیک می‌شویم و اخیراً تیزر نسبتاً واضحی از آن منتشر شده است.

تیزر یاد شده نمای جلوی CLS اجاره ای را به نمایش گذاشته و سایه‌ای از نمای جلوی خودرو نشان دهنده برخی شاخصه‌های مدل قبلی مخصوصاً در بخش جلوپنجره الماسی است. به نظر می‌رسد چراغ‌های جلو کاملاً جدید باشند و از سایر محصولات مدرن کمپانی پیروی کرده باشند.

جدای از تیزر منتشر شده توسط اجاره مرسدس بنز، کمپانی چیز دیگری را اعلام نکرده است. خوشبختانه تصاویر جاسوسی متعددی از این سدان جدید منتشر شده‌اند که در آن می‌توانیم خط سقف خمیده‌تر نسبت به نسل قبل، اورهنگ های جلو و عقب بزرگ و چراغ‌های عقب جدید را تشخیص دهیم.

اگرچه که هنوز تصویری از کابین اجاره CLS جدید منتشر نشده اما انتظار داریم همان جزئیات لوکس نسل قبلی در این اجاره خودرو نیز تکرار شوند. بخش اعظم قطعات کابین از نسل جدید اجاره E کلاس گرفته خواهند شد و برای اولین بار به‌صورت ۵ نفره نیز در دسترس خواهد بود زیرا مشتریان این را می‌خواهند.

 

زیر کاپوت نیز به احتمال زیاد شاهد پیشرانه‌های ۶ سیلندر بنزینی و دیزلی جدید و همچنین نسخه ۴ سیلندر توربو برای مدل‌های پایه خواهیم بود.اجاره CLS جدید دیگر نسخه پرچم‌دار اجاره AMG 63 را نخواهد داشت اما شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه نسخه پرفورمنس این خودرو با نام اجاره مرسدس-ای ام جی CLS 53 تولید خواهد شد.

نسل جدید اجاره مرسدس CLS چند روز دیگر در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس معرفی و اواخر سال وارد بازار خواهد شد. به خاطر تقاضای کم، احتمالاً نسخه شوتینگ بریک اجاره CLS تولید نخواهد شد.

پاسخ دهید