اجاره خودرو ایتالیایی

 

خودرو های ایتالیایی همواره در زمینه تولید و ساخت خودرو های لوکس و مدرن در دنیای خودرو سازی پیشتاز بوده و پایاپای در کنار خودرو های آلمانی در حال رقابت می باشد.

اجاره خودرو ایتالیایی با به کارگیری ظرافت و طراحی لوکس در خودرو های خود یکی از بهترین گزینه ها برای اجاره خودرو می باشد، زیرا که ایتالیا با طراحی های فوق العاده و خاص خود خودروهایی نظیر مازاراتی، لامبورگینی، فراری، پاگانی، آلفارومئو و … توانسته است جایگاهی عالی در صنعت خودروسازی کسب کند. اجاره ماشین ایتالیایی در موسسه اتو زرین باعث می شود که همیشه مورد دید و نظر دیگران قرار بگیرید و با زیبایی و استایل خاص این خودرو ها همه را مجذوب خود کنید.

این روز ها در ایران تعداد افراد محدودی را سوار بر ماشین هایی نظیز مازاراتی میبینیم و این بیانگر این است که در جامعه کنونی افرادی که به دنبال خاص بودن هستند باید خودرو های خاص سوار شوند و این همواره باعث می شود تا جایگاهی به خصوصی در میان افراد جامعه داشته باشید.

Italian car rental

مزایای اجاره خودرو ایتالیایی

 

چندین سال است که از اختراع اولین خودرو میگذرد اما همواره وابستگی به آن به قدری زیاد شده است که نبودن آن برای یک روز در زندگیمان دشوار است. در تمام طول شبانه روز انواع خودروهای بزرگ و کوچک، عمومی و شخصی، باری و خدماتی در سطح شهر و کشور در حال حرکت هستند.

یکی از کاربرد های بسیار مهم اجاره خودرو، شرکت در جلسات و مجالس خاص می باشد. همه ما کم و بیش این جلسات و مناسبت های خاص را تجربه کرده ایم. بسیاری از افراد ممکن است در شهرهای مختلف جلسات مهمی داشته باشند و باید به شهرهای دیگر سفر کنند.

امروزه دایره سفرها نسبت به گذشته بزرگ و بزرگ تر شده و وسایل نقلیه ای مثل هواپیما یا قطار باعث سریع تر و دورتر شدن سفرها میشوند. سفرهای طولانی با خودرو، بسیار سخت و دشوار است و همچنین مقرون به صرفه نیست.

پس نیاز به خودرو در مقصد را چگونه باید برطرف ساخت؟؟

کرایه ماشین یکی از بهترین راهکار هایی است که برای رفع این نیاز وجود دارد. شما می توانید با توجه به نیازتان در سفر از خودروی مناسب استفاده کنید. صنعت اجاره ماشین اکنون در تمام دنیا به عنوان خدماتی مفید و اقتصادی شناخته شده و فرهنگ آن در میان مردم کشور های پیشرفته کاملا جا افتاده است.

این فرهنگ در کشور ایران رفته رفته با پیشرفت و بروز تر شدن سبک زندگی مردم پیشرفت چشم گیری داشته و این امر باعث شکوفایی صنعت خودرو سازی کشورمان می شود تا خودروهایی با کیفیت بیشتر راهی بازار کنند. اجاره خودرو ایتالیایی باعث می شود که در تمامی جلسات و مناسبت ها، نظر همه را به خود جلب کنید و تحسین دیگران را برای خود بر انگیزید.

تاریخچه برترین خودرو های ایتالیایی

 

فیات (Fiat) : شرکت فیات در سال ۱۸۹۹ توسط جووانی آنیلی تأسیس شد. این شرکت در گذشته تانک، لوکوموتیو، تراکتور، هواپیما و بالگرد نیز تولید کرده، و در سال ۲۰۰۹ به‌ عنوان بزرگ‌ ترین خودروساز ایتالیا و ششمین خودروساز بزرگ جهان معرفی شده است.

 

آلفارومئو (Alfa Romeo) : این شرکت ایتالیایی فعالیت خود را در سال ۱۹۱۰ در میلان شروع کرده و از سال ۱۹۱۱ تولید کننده خودرو های مخصوص مسابقات اتومبیل رانی می باشد. امروزه شهرت این برند بیشتر به تولید خودرو های اسپورت گران قیمت است. این شرکت در طی سال های ۱۹۳۲ تا ۱۹۸۶ توسط شرکت فین‌ مکانیکا اداره می شد.

سپس در سال ۱۹۸۶ شرکت خودروسازی فیات، آلفارومئو را از دولت ایتالیا خریداری نمود و از فوریه ۲۰۰۷ این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌ های تابعه کمپانی فیات محسوب می‌شود.

 

فراری (Ferrari) : پیشینه تاسیس این شرکت به سال ۱۹۲۹ و راه‌ اندازی شرکت اسکودریا فراری، توسط انزو فراری بازمی گردد. شرکت فراری در سال های نخست در زمینه طراحی و ساخت خودرو های مسابقه ‌ای و همچنین حامی مالی مسابقات اتومبیل‌ رانی فعالیت می کرد.

این شرکت از سال ۱۹۴۷ تولید اتومبیل های جاده ای با برند فراری را آغاز نمود. در سال ۱۹۶۹ شرکت خودرو سازی فیات، اقدام به خریداری ۵۰% از سهام شرکت فراری نمود، که در سال ۲۰۰۸ مالکیت فیات در فراری به ۸۵% افزایش پیدا کرد. هم اکنون شرکت اکسور با در اختیار داشتن ۲۲% و پیرو فراری (فرزند انزو) با ۱۰% از سهام این شرکت، مالکین اصلی فراری به ‌شمار می آیند، همچنین بخشی از سهام این شرکت در بازار بورس نیویورک و بورس ایتالیا معامله می‌شود.

 

لامبورگینی (Lamborghini) : شرکت لامبورگینی در سال ۱۹۶۳ توسط فروچیو لامبورگینی تأسیس شد و در سال ۱۹۹۸ گروه فولکس‌ واگن آن را با قیمت ۱۱۰ میلیون دلار، خریداری کرد که در ساختار این گروه خودروسازی آلمانی، به‌عنوان زیر مجموعه ای از شرکت آئودی قرار گرفت.

دفتر مرکزی این شرکت در دهکده‌ ای کوچک، به نام سن آگاتا بولونیز در نزدیکی بولونیا و در کشور ایتالیا قرار دارد. هم‌اکنون شرکت لامبورگینی تحت مدیریت آئودی، در خط تولید کارخانجات خود، مدل‌ های اونتادور، سستو المنتو، اوراکان و لامبورگینی وننو را تولید می‌نماید.

 

پاگانی (Pagani) : این شرکت در سال ۱۹۹۲ توسط هوراسیو پاگانی در شهر سان چزاریو سول پانارو در نزدیکی مودنا ایتالیا بنیان گذاشته شد. این شرکت از سال ۱۹۹۲ تا ۲۰۰۹ تنها ۱۰۶ دستگاه از انواع زوندا عرضه کرده،که البته از این سال به بعد فعالیت این کمپانی افزایش یافته حتی در کشورهای اروپایی و آمریکا نمایندگی ایجاد کرده است.

 

مازاراتی (Maserati) : شرکت مازاراتی در سال ۱۹۱۴ توسط برادران مازاراتی در شهر بولونیا راه اندازی شده است. شرکت مازراتی از ۱۹۹۳ تاکنون، متعلق به کمپانی فیات می باشد و در حال حاضر دفتر مرکزی و کارخانه تولیدی اصلی آن، در شهر مودنا، ناحیه امیلیا رومانیا ایتالیا قرار دارد. در ساختار سازمانی گروه فیات، مازراتی همواره به عنوان زیرمجموعه شرکت فراری محسوب می‌شد، ولی اخیرأ به‌همراه آلفا رومئو، بخش اصلی خودرو های اسپورت فیات را تولید می‌ نماید.