اجاره ماشین عروس

 

 

ماشین عروس یکی از مهمترین بخش های مراسم عروسی است که برای هر شخص بسیار مهم می باشد چرا که شبی تکرار نشدنی برای هر شخص می باشد.

 

برای کسی پوشیده نیست که خودرویی که برای عروسی در مراسم عروسی انتخاب می شود نقش مهمی را در آن شب ایفا می کند، در زمانی که شما وارد تالار می شوید چشم همگان به ماشین عروس می باشد و در زمان خارج شدن شما از تالار نیز این نگاه ها ادامه خواهد داشت.

 

نوع و مدل ماشین عروس همواره تاثیر زیادی در برگزاری مراسم داشته و باعث زیباتر شدن مراسم شما خواهد شد چرا که اجاره خودروهای لوکس و ۲ درب (کوپه) می تواند بسیار تاثیر مثبتی در نگاه های مهمانان گذاشته و حتی برای همیشه به عنوان خاطره ای در ذهن عروس و داماد نقش ببندد.

 

در زمان گذشته  اجاره خودرو  نقشی در مراسم های شادی ما نداشتند و هر خودرویی که در دسترس بود را به عنوان ماشین عروس انتخاب می کردند، امروزه که بیشتر مراسم ها جنبه چشم و هم چشمی دارد.

 

این نوع از اتومبیل ها بسیار با اهمیت بوده و می توان گفت نقش کلیدی در نحوه برگزاری مراسم را نیز دارد و هرچه این خودرو زیباتر و لوکس تر باشد به همان میزان خود مراسم نیز مجلل و زیبا خواهد بود.

اجاره ماشین عروس

مزایای اجاره ماشین عروس

 

برای کسانی که به دنبال مراسمی به یاد ماندنی و مجلل هستند و توان خرید خودروهای لوکس و تشریفاتی را ندارند کرایه ماشین عروس بهترین گزینه به حساب می آید، با هزینه ای کمتر می توانند این خودروها را اجاره کرده و استفاده کنند و دیگر نیاز به خریدن خودروهای گران قیمت و لاکچری ندارند.

 

  • تنوع در انتخاب خودرو اشاره کرد که شما انتخاب های زیادی را برای اجاره کردن پیش روی خودتان دارید و می توانید براساس نیاز و بودجه مورد نظرتان بهترین گزینه را انتخاب کنید، در صورتی که اجاره ماشین با راننده باشد دیگر مسئولیت کمتری در قبال خودرو خواهید داشت.

 

اجاره کردن خودروی عروس

Benefits renting bridal car

موسسه کرایه ماشین اتوزرین به مشتریان عزیزی که قصد اجاره ماشین عروس با گل را دارند، ماشین عروس با راننده را پیشنهاد می کند زیرا که بهترین رانندگان این موسسه آمادگی این را دارند تا مراسمی زیبا و تجملاتی مناسب شما مشتریان رقم بزنند و خیال شما را از هر لحاظ راحت کنند.

 

در صورتی که شما ماشین عروس را با راننده درخواست کنید این اطمینان را به شما خواهیم داد که خودرو با راننده در سر وقت معین که شما خواسته اید در مراسمتان حاضر خواهد بود و هیچ گونه تاخیری از جانب موسسه نخواهید داشت.

 

 

 

انواع اجاره ماشین عروس در تهران

 

 

اجاره ماشین عروس می تواند با راننده یا بدون راننده باشد که هرکدام شرایط و قوانین مخصوص به خود را دارا می باشد، به این صورت که اگر شما ماشین را بدون راننده اجاره کنید باید مدارکی را به عنوان ضمانت نزد موسسه به امانت بگذارید ولی در صورتی که شما اتومبیل را با راننده اجاره کنید نیازی به ضمانت نبوده و مسئولیتی نیز در قبال حادثه احتمالی نخواهید داشت.

 

در صورت اجاره خودرو بدون راننده را انتخاب کنید، باید اعلام کنیم که این مدارک شامل مدارک محدودی می باشد که در انتهای مطلب بعنوان سوالات پرتکرار اعلام خواهیم نمود و در صورتی که شما این مدارک را به امانت نزد ما گذاشته باشید، رسیدی تحت عنوان رسید قانونی به شما تحویل داده خواهد شد.

 

 

 

شرایط اجاره ماشین عروس

 

 

در اجاره ماشین عروس هم مانند موارد دیگر اجاره خودرو شرایطی وجود دارد که در اینجا به آنها می پردازیم:

 

اجاره ماشین عروس به دو مدل با راننده و بدون راننده تقسیم می شود که ما این ۲ حالت را شرح خواهیم داد،در اینصورت یا شما ودیعه نقدی دارید یا خیر که حالت های متفاوتی و در پایین با مثال به شما توضیح خواهیم داد:

 

بدون وديعه نقدی

 

۱- سند خودرو

خودروي شخصي مشتري که به ارزش ?? ميليون به بالا باشد نزد شرکت اجاره خودرو گذاشته و سند خودرو نزد شرکت گذاشته مي شود.

نکته: سند خودرو حتما بايد به نام مشتری که مي خواهد ماشين اجاره کند باشد يا کسی که سند به نامش هست بايد در قرارداد نوشته شود یا در غیر اینصورت امضای صاحب سند به عنوان ضامن باشد.

 

۲- گذاشتن يکي از موارد زیر به جاي پول نقد قابل قبول است.

 

چک يا سفته

ارز مثل دلار يورو و …

طلا مثل سرويس طلا يا سکه و …

روش ها و شرایط اجاره ماشین عروس

Bridal Car Rental Terms

 

 

براي کساني که وديعه نقدی دارند:

 

  1. چک يا سفته
  2. X درصد خودرویی که اجاره می کنيد بايد وديعه ی نقد بگذاريد.(این مقدار به نسبت قیمت خودرو متفاوت است)

 

براي مثل خودروی اپتيما ???? مبلغ خودرو ??? ميليون می باشد پس ?? ميليون بايد وديعه گذاشته شود.

درصورتی که شما اجاره اتومبیل با راننده را درخواست کنید دیگر نیازی به ضمانت نبوده و فقط با کارت شناسایی خود می توانید خودروی مورد نظرتان را اجاره کنید و تمام مسئولیت ها بر عهده راننده خواهد بود و شما فقط هزینه اجاره را پرداخت خواهید کرد.

 

از همکاران ما : ۷۷۷exotics

 

به همین دلیل موسسه اتوزرین همواره به مشتریان با راننده را پیشنهاد می کند.

 

نکته ای که در اینجا مشتریان باید بدانند این است که تمامی گل کاری های ماشین عروس برعهده خود این عزیزان می باشد و موسسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال گل کاری های ماشین عروس ندارد و پس از مراسم شما می بایست تمام گل کاری ها را تمیز کرده و خودرو را بدون گل کاری تحویل موسسه دهید، هرگونه خسارت در اثر گل کاری بر عهده مشتری می باشد.

جهت مشاهده لیست قیمت خودرو هایی که جهت اجاره موجود می باشد دکمه زیر را فشار دهید.

لیست انواع خودرو های اجاره ای