اجاره خودرو بدون چک

 

اجاره خودرو بدون چک یکی از رایج ترین نوع اجاره خودرو می باشد.
موسسه اجاره خودرو اتوزرین برای آسایش مشتریان عزیز و کسانی که توان تهیه چک را ندارند اجاره خودرو بدون چک را پیشنهاد می دهد.
افرادی که به هر دلیلی می خواهند خودرو اجاره کنند و در آن زمان توان یا امکان تهیه چک را ندارند می توانند به جای چک جایگزین آن یعنی سفته را به عنوان ضمانت نزد موسسه به امانت بگذارند.
موسسه اتوزرین همواره در تلاش است تا مشتریان بتوانند با کمترین مشکل و بدون هزینه اضافی بهترین خودروی انتخابی خود را اجاره کرده واستفاده کنند و دیگر نگران مشکلات یا هزینه هایی که برخی موسسات اجاره خودرو به صورت اضافی یا بیش از مبالغ معین شده می گیرند نباشند.

شرایط اجاره خودرو بدون چک

 

اجاره خودرو بدون چک به دو نوع بدون راننده و با راننده تقسیم میشود:
در صورتی که شخصی بخواهد خودرویی را به دلایل مختلف مانند عروسی یا خودرو برای تشریفات و خودروهای لوکس بدون راننده اجاره کند شرایطی دارد که به آن اشاره میکنیم:
شرایط اجاره خودرو بدون راننده:
۱٫ سفته به ارزش خودرو
۲٫ کارت شناسایی معتبر
۳٫ گواهینامه
داشتن یکی از مدارک زیر:( انتخاب یکی از موارد زیر به اختیار مشتریان می باشد.)
۱٫ ده تا پانزده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه
۲٫ داشتن یک سند ملکی به نام خود متقاضی
۳٫ توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ موسسه اتوزرین و تحویل سند آن به موسسه
شرایط اجاره خودرو با راننده:
اجاره خودرو با راننده همواره از بهترین گزینه های اجاره خودرو بوده و مشتریان عزیزی که می خواهند خودروی مورد نظر خود را با راننده اجاره کنند دیگر نیازی به مدارک فوق نداشته و با کارت شناسایی معتبر خود می توانند خودرو خود را انتخاب کرده و اجاره کنند.در صورتی که شما خودرو را با راننده اجاره کنید باید بدانید که هر حادثه ای که برای خودرو بیفتد شما مقصر نبوده و راننده موسسه پاسخگو خواهد بود و دیگر مسئولیتی در قبال مشتریان وجود ندارد.