اجاره خودرو تشریفاتی

 

اجاره خودرو تشریفاتی همواره در کشورهای مختلف از اهمیت بالایی برخوردار بوده چرا که شخص یا سازمانی که برای خدمات تشریفات در ایران اجاره می کند، انتظار دارد که مراسمش به بهترین شکل ممکن انجام گیرد و خیلی با شکوه باشد.

 

در ایران نیز کرایه خودرو تشریفاتی بسیار تاثیرگذار و مورد اهمیت می باشد، در بسیاری از مواقع که اتومبیل را برای تشریفات اجاره می کنند، انتظار یک خودروی ضدگلوله را دارند که شخصی که قرار است توسط این خودرو جا به جا شود از قدرت و اهمیت بالایی برخوردار می باشد و تامین جان آن شخص بسیار مهم است، موسسه اجاره خودرو اتوزرین همواره سعی داشته تا بهترین خودروهای خود را برای تشریفات در نظر بگیرد و انتظارات شما مشتریان عزیز را برآورده کند.

 

اجاره ماشین و بادیگارد می تواند برای موارد مختلفی درخواست شود، مانند جا به جایی سیاستمداران و رئیس جمهور یک کشور که به عنوان مهمان وارد کشوری دیگر می شود و تامین امنیت آن رئیس جمهور از اهمیت بالایی برای کشور میزبان برخوردار است به همین دلیل در این مورد به خصوص یک خودروی ضدگلوله را به عنوان خودروی ایمن انتخاب می کنند تا از حمله های احتمالی جلوگیری شود.

 

اجاره ماشین تشریفاتی می تواند برای ماشین عروس نیز انجام گیرد و یک شب رویایی را برای عروس و داماد رقم بزند. راننده با ماشین لوکس به عنوان خودرو عروس می تواند با راننده یا بدون راننده باشد.

 

در صورتی که اتومبیل تشریفاتی با راننده را اجاره کنید مطمئن باشید که رانندگان مخصوص موسسه اتوزرین کاملا آموزش دیده هستند و به تمامی آداب و رسوم تشریفات آگاهی کامل دارند.

اجاره خودرو تشریفاتی

مزایای اجاره خودرو های تشریفات

 

اجاره اتومبیل تشریفاتی دارای مزایایی می باشد که به آن ها اشاره می کنیم:

 

زمانی که شما می خواهید مراسمتان به صورت تشریفاتی و رسمی برگزار شود می توانید از خودروهای تشریفاتی و مدرن استفاده کنید، این خودروها در شرایط مختلف متفاوت می باشد.

 

از مزایای این خودروها می توان به زیبایی، لوکس بودن و رسمی بودنشان اشاره کرد، خودروهای تشریفاتی کارایی های متفاوتی دارد برای مثال شما زمانی که می خواهید به استقبال رئیس جمهور رفته و یا یک مقام بلند پایه را جا به جا کنید باید از این اتومبیل های ضدگلوله استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی و رسمی بودن آن از لحاظ امنیتی نیز تامین کننده جان رئیس جمهور باشد.

 

 

مزایای اجاره خودرو تشریفاتی

Advantages rental ceremonial

 

از الزامات حضور در مراسم تشریفاتی می توان به مراسم عروسی اشاره کرد، عروسی برای صاحب مجلس از اهمیت زیادی برخوردار است و می خواهد به صورت کاملا زیبا و مجلل برگزار شود، از این رو می توانیم به ماشین عروس اشاره کنیم که اگر زیبا، مدرن و لوکس باشد می تواند به هرچه زیباتر برگزار شدن مراسم عروسی کمک کند.

 

این شب رویایی برای عروس و داماد بسیار مهم بوده و اهمیت فراوانی دارد به همین دلیل است که، اجاره خودرو تشریفاتی با راننده را به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کند.

 

رانندگان موسسه اتوزرین کاملا آموزش دیده و آشنا با تمام آداب و رسوم مراسم می باشند و آماده هستند تا شبی به یاد ماندنی را برای عروس و داماد رقم بزنند.

پرسنل و خودروهای اتوزرین

 

موسسه کرایه اتومبیل اتوزرین همواره تمام تلاشش را کرده تا رضایت ۱۰۰% ی شما مشتریان عزیز را برآورده کند. این موسسه با ارائه بهترین ماشین های روز دنیا جهت کرایه و پرسنلی مجرب و آموزش دیده آماده تا انواع خودورهای لوکس، تشریفاتی، عروسی و … را در اختیار شما قرار داده و به نحو احسنت مراسم شما را برگزار کند.

 

کارکنان اتوزرین

Staff and services autozarrin

 

این موسسه با سال ها سابقه فعالیت در زمینه اجاره خودرو این اطمینان خاطر را به شما می دهد که با داشتن کادری مجرب و رانندگانی تعلیم دیده آماده به خدمت بتواند رضایت کامل شما عزیزان را به دست آورد.

تمام خودروهای موسسه اتوزرین همواره درحال بازدید هستند و در صورتی که دارای مشکل باشند برطرف خواهند شد. این خودروها هیچ گونه ایراداتی در زمان تحویل به شما نخواهند داشت.

 

این موسسه در صورتی که برای تشریفات خودروی موردنظرتان را انتخاب کرده باشید تضمین خواهد کرد که خودروی مورد نیاز شما را با راننده یا بدون راننده تحویل شما دهد و هیچ گونه ضرری به مراسمتان وارد نخواهد کرد. ما همواره تمام تلاشمان را کرده ایم تا بهترین ها را برایتان مهیا کنیم.

سوالات پرتکرار

کرایه ماشین تشریفاتی بدون راننده

در این موارد ما ۲ حالت داریم، یا شما ودیعه نقدی دارید یا خیر که حالت های متفاوتی و در پایین با مثال به شما توضیح خواهیم داد:

بدون وديعه نقدی:

۱- سند خودرو
خودروي شخصي مشتري که به ارزش ?? ميليون به بالا باشد نزد شرکت اجاره خودرو گذاشته و سند خودرو نزد شرکت گذاشته مي شود.

نکته: سند خودرو حتما بايد به نام مشتری که مي خواهد ماشين اجاره کند باشد يا کسی که سند به نامش هست بايد در قرارداد نوشته شود یا در غیر اینصورت امضای صاحب سند به عنوان ضامن باشد.

۲- گذاشتن يکي از موارد زیر به جاي پول نقد قابل قبول است

چک يا سفته

ارز مثل دلار يورو و …

طلا مثل سرويس طلا يا سکه و …

براي کساني که وديعه نقدی دارند:

  1. چک يا سفته
  2. X درصد خودرویی که اجاره می کنيد بايد وديعه ی نقد بگذاريد.(این مقدار به نسبت قیمت خودرو متفاوت است)

براي مثل خودروی اپتيما ???? مبلغ خودرو ??? ميليون می باشد پس ?? ميليون بايد وديعه گذاشته شود.

کرایه ماشین تشریفاتی با راننده

برای اجاره با راننده ( راننده تشریفات با ماشین ) شما فقط نیاز به پرداخت مبلغ خودروی مورد کرایه می باشید و هیچگونه مدرک دیگری نیاز نمی باشد.

در چه جاهایی امکان کرایه وجود دارد؟

اجاره خودرو های لوکس تشریفاتی در تهران و خدمات تشریفات در ایران امکان پذیر می باشد که برای اجاره در سایر نقاط می توانید با ما تماس بگیرید و از شرایط آن اطلاع یابید.

اجاره ماشین لوکس ارزان و اجاره ماشین لوکس قدیمی تشریفاتی در این نقاط از جمله خدمات این موسسه می باشد.

البته برای خارج از ایران نیز از این لینک اقدام نمایید.