اجاره خودرو لوکس

 

همواره رویای داشتن خودروی لوکس در ذهن تمام ایرانی ها بوده است و برای اندکی از افراد نیز این رویا به واقعیت تبدیل شده است.

 

شرکت کرایه خودرو اتوزرین با داشتن بهترین خودروهای لوکس دنیا مانند: بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی و… سعی بر آن داشته تا این آرزوی دیرینه که رانندگی با خودروی لوکس را برای بیشتر اقشار جامعه به حقیقت برساند، در شرایط فعلی جامعه امکان خرید خودروهای لوکس برای همه اقشار امکان پذیر نمی باشد و حتی کسانی که قدرت خرید این خودروها را دارند برای تعویض قطعات این خودروها نیز به مشکل خواهند خورد.

 

این دست از مشکلات دلیل اصلی این نوع از خودروهای خارجی است و باعث می شود که ما به شما اجاره خودروهای لوکس را پیشنهاد می کنیم تا بدون صرف هزینه های هنگفت به راحتی به خودروی مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید.

 

کرایه کردن خودروهای لوکس همیشه مورد پسند مردم هستند و با دیدن آنها ناخود آگاه آرزوی داشتن آن را می کنند، شما تصور کنید در مراسمی که برای آشنایان یا دوستان تان می باشد دعوت شده اید.

 

شما با یک خودروی لوکس وارد آن مراسم می شوید، طبیعتا این کار تاثیری که آن اتومبیل بر دیگران خواهد گذاشت، خودروهای تولید ایران نخواهند گذاشت و شما با داشتن این خودروها از اعتماد به نفس بالایی برخوردار خواهید بود و نگاه ها را به خود جذب خواهید نمود.

Luxury car rental

مزایای اجاره خودرو لوکس

 

اجاره خودرو لوکس مزایایی دارد که به اختصار خدمت شما ارائه خواهیم نمود:

 

۱- فرض نمایید: شما می خواهید به مسافرتی بروید و نیاز به یک خودروی مناسب دارید تا به راحتی و با آرامش به مسافرت رفته و از سفر خود لذت کافی ببرید، در اینجا بهترین گزینه که می توان انتخاب کرد اجاره خودرو با راننده می باشد زیرا که خودروهای لوکس این امکان را به شما می دهد تا بدون استرس خرابی خودرو، سرعت پایین خودروهای معمولی، نداشتن امکانات کافی و ایمنی پایین به سفر خود بروید.

 

۲- زمانی که برای مراسمی خاص و مهم دعوت شده اید و می خواهید که توجه دیگران را به خود جلب کنید و همچون ستاره ای بدرخشید، دراین زمان بهترین انتخاب برای شما می تواند کرایه ماشین لوکس باشد که داشتن این خودروها می تواند احساس غرور و جذاب بودن را به شما اعطا کند.

شما با اجاره ماشین لوکس این امکان را برای خود فراهم می کنید که بیشتر نگاه ها را بر روی خود جذب کنید و مرکز توجه افراد خاضر باشید.

 

مزایای اجاره خودر در تهران

Advantages of renting a luxury car

 

 

در بعضی اوقات افراد قرارهای کاری رسمی یا قرارهای دوستانه ای دارند که ظاهری مرتب و مناسب تاثیر به سزایی در این قرارها خواهد گذاشت، به همین دلیل بهترین گزینه برای این افراد می تواند استفاده از خودروهای لوکس و گران قیمت باشد تا تاثیر مثبتی بر روند قرار ملاقات گذاشته و باعث ایجاد حس موفقیت در فرد شود.

 

سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی نیز می توانند برای استقبال از مهمان های خارجی و مهم خود از اجاره اتومبیل لوکس و اجاره خودرو تشریفاتی استفاده کنند، این سازمان و شرکت ها می توانند با اجاره این نوع از اتومبیل ها در هر زمان و مکانی که می خواهند خودروی مورد نظرشان را با راننده و بدون راننده از موسسه اتوزرین دریافت نمایند.

مجموعه اجاره ماشین لوکس اتوزرین

 

موسسه کرایه اتومبیل اتوزرین با در اختیار داشتن بهترین خودروهای لوکس دنیا سعی داشته تا همواره رضایت مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده و تنوع در خودرو را برای مشتریان به ارمغان آورد.

این موسسه همواره سعی داشته تا واسطه گری را در موسسه خود از بین ببرد و مشتریان عزیز، خودروها را بدون هزینه اضافی و شخص ثالث از خود موسسه دریافت خواهند کرد.
خودروهای لوکس موسسه اتوزرین همواره مورد بازدید و عیب یابی قرار می گیرند تا هیچ گونه مشکل فنی در خودرو وجود نداشته باشد و هنگام تحویل یک خودروی سالم و آماده به کار در اختیار شما قرار دهد.

 

این مجموعه همواره درحال به روز کردن خودروهای خود می باشد تا بتواند خودرویی که در اختیار شما قرار می دهد و یا خودروهای جدیدی که به بازار ارائه می شوند را در اختیار مشتریانی که خواهان آن خودروها هستند قرار دهد.

 

در این موسسه انواع خودروهای لوکس مانند بی ام و، بنز، پورشه و یا مازراتی در مدل های مختلف وجود دارد تا بتواند پاسخ گوی سلیقه های مختلف شما عزیزان باشد.

سوالات پرتکرار

به چند روز می تونم اجاره کنم؟

امکان اجاره ماشین های لوکس به ۲ صورت می باشد.

 • اجاره خودر با راننده
 • اجاره خودرو بدون راننده

elitrent از دیگر همکاران بنام خارجی می باشد.

چه خودرو های دیگه ای برای اجاره دارید؟

سایر خودرو های لوکس که برای اجاره دادن بسیار زیاد می باشند که عبارتند از :

 • اجاره خودرو هیوندای
 • اجاره خودرو پورشه
 • اجاره خودرو نیسان
 • اجاره خودرو کیا
 • اجاره خودرو تویوتا

کیلومتر های مجاز رانندگی چقدر است؟

شما می توانید روزانه با هر یک از این خودرو ها به میزان مشخصی رانندگی کنید، عبارتند از:

البته این مقدارها قابل افزایش خواهد بود که در زیر به نحوه ی این کار اشاره خواهد شد.

 • مسافت مجاز خودرو های آلمانی : ۱۵۰ کیلومتر در روز می باشد.

این خودرو ها شامل : benz , bmw , پورشه می باشد.

 • مسافت مجاز خودرو های کره ای : ۲۰۰ کیلومتر در روز می باشد.

این خودرو ها شامل : کیا و هیوندای می باشد.

مسافت مجاز برای خودرو های ایرانی : ۲۵۰ کیلومتر در روز می باشد.

در صورتیکه شما تمایل برای رانندگی بیشتر از حد مقرر داشته باشید می توانید ۲ حالت برای شما وجود خواهد داشت.

 1. افزایش روز های رنت خودرو لوکس (اجاره ، Rent )
 2. پرداخت ما به التفاوت مسافت بیش از حد طی شده

در صورتیکه تمایل به استفاده از گزینه ۲ داشته باشید تا اکیدا توصیه می کنیم با موسسه در میان بگذارید چرا که عدم اطلاع شما ممکن است کدورت هایی بین شما و موسسه اتفاق افتد که بسیار ناخوشایند خواهد بود.

شرایط کرایه بدون راننده

در این موارد ما ۲ حالت داریم، یا شما ودیعه نقدی دارید یا خیر که حالت های متفاوتی و در پایین با مثال به شما توضیح خواهیم داد:

بدون وديعه نقدی:

۱- سند خودرو
خودروي شخصي مشتري که به ارزش ?? ميليون به بالا باشد نزد شرکت اجاره خودرو گذاشته و سند خودرو نزد شرکت گذاشته مي شود.

نکته: سند خودرو حتما بايد به نام مشتری که مي خواهد ماشين اجاره کند باشد يا کسی که سند به نامش هست بايد در قرارداد نوشته شود یا در غیر اینصورت امضای صاحب سند به عنوان ضامن باشد.

۲- گذاشتن يکي از موارد زیر به جاي پول نقد قابل قبول است

چک يا سفته

ارز مثل دلار يورو و …

طلا مثل سرويس طلا يا سکه و …

براي کساني که وديعه نقدی دارند:

 1. چک يا سفته
 2. X درصد خودرویی که اجاره می کنيد بايد وديعه ی نقد بگذاريد.(این مقدار به نسبت قیمت خودرو متفاوت است)

براي مثل خودروی اپتيما ???? مبلغ خودرو ??? ميليون می باشد پس ?? ميليون بايد وديعه گذاشته شود.

شرایط کرایه با راننده

برای اجاره با راننده شما فقط نیاز به پرداخت مبلغ خودروی مورد کرایه می باشید و هیچگونه مدرک دیگری نیاز نمی باشد.