اجاره خودرو بدون راننده

 

اجاره خودرو بدون راننده یکی دیگر از انواع اجاره خودرو به حساب می آید، در اروپا نیز یکی از رایج ترین انواع خدمات که در این زمینه مورد استقبال می باشد، کرایه ماشین بدون راننده می باشد.

 

در کرایه خودرو بدون راننده ما باید درنظر داشته باشیم که همواره انتخاب های زیادی داریم و می توانیم از انواع خودروهای موجود براساس نیاز و بودجه خود خودروی مورد نظرتان را انتخاب کرده و به راحتی کار خود را انجام دهیم.

البته باید در نظر بگیریم که اجاره خودرو بدون راننده مسئولیت بیشتری نسبت به بقیه موارد اجاره خودرو دارد و همچنین ضمانت بیشتری نیز مورد نیاز است تا یک خودرو به صورت کامل در اختیار شخص قرار گیرد.

 

کرایه اتومبیل بدون راننده اصولا برای مواردی مانند ماشین عروس، قرار ملاقات کاری، مسافرت های خارج شهر و مهمانی های دوستانه یا خانوادگی و مواردی این چنین انجام می پذیرد.

 

موسسه اجاره ماشین اتوزرین برای مشتریان عزیزی که قصد اجاره کردن خودرو بدون راننده را دارند خودروهای لوکس، خودروهای ارزان و خودرو شاسی بلند را درنظر گرفته تا همه عزیزان به خودروی دلخواه شان دسترسی داشته باشند.

اجاره خودرو بدون راننده

مزایای اجاره خودرو بدون راننده

این نوع از خدمات که در بالا ذکر شد از مزیت های زیادی برخوردار است، به عنوان مثال شما می توانید برای مراسم عروسی خود که شبی تکرار نشدنی و به یاد ماندنی است از اجاره خودروهای لوکس بدون راننده و آماده به تحویل موسسه اتوزرین استفاده کنید.

 

مزایای اجاره خودرو بدون راننده

Benefits of renting a car without a driver

در این شب با اجاره ماشین عروش بدون راننده می توانید با خیالی راحت به مراسم خود برسید و نگران خودروی عروس نباشید. باید این را هم درنظر گرفت که ماشین عروس یکی از عوامل موثر در این شب به یاد ماندنی می باشد و انتخاب مدل ماشین هم کاری دشوار خواهد بود زیرا که خودروهای این موسسه از تنوع رنگ و مدل های زیاد برخوردار است.

 

 

اگر قصد سفر با خانواده یا دوستان خود را دارید و خودروی شما به مشکل خورده و یا به هر دلیلی نمی توانید از خودروی خود استفاده کنید، شما می توانید از بین انواع خودروهای موسسه می توانید خودروهای شاسی بلند و جادار را انتخاب کنید و یک سفر آرام و بدون دغدغه را برای خود و خانوادتان به ارمغان بیاورید.

 

مشتریان عزیز با انتخاب خودروهای شاسی بلند و جا دار می توانند از بردن چند خودرو جلوگیری کنند و علاوه بر صرفه جویی در سوخت و هزینه های اضافی خودرو می توانند لحظاتی به یادماندنی در کنار یکدیگر داشته باشید.

 

این گروه از افراد می توانند به عنوان مثال برای مسافرت های خانوادگی یا دوستانه از خودروهای شاسی بلند که عموما ۷ تا ۸ نفر ظرفیت دارند را انتخاب کنید و همچنین برای مراسم عروسی خوروهای لوکس و برای انجام کارهای روزمره خودروی ارزان را کرایه کنند.

 

تمام افراد صاحب خودرو برای انجام کارهای روزمره از خودروی شخصی خود استفاده می کنید، گاهی اوقات بنا بر دلایلی مانند خرابی خودرو یا موارد دیگر شما امکان دسترسی به خودروی شخصی خود را ندارید که در این موارد اجاره خودرو ارزان را به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کند.

 

شما می توانید با اجاره خودرو ارزان مانند پژو به کارهای روزمره خود رسیده و به راحتی مشکلات شخصی خود را برطرف نمایید.

البته برای اشاره به موارد خارجی که در آسیا و اروپا فعالبت می کند میتوان به sulekha اشاره نمود.

شرایط کرایه ماشین بدون راننده

 

همواره در مراکز کرایه ماشین بدون راننده در تهران است مقرراتی وجود دارد که بین همه آن ها مشترک می باشد.

 

موسسه کرایه خودرو اتوزرین نیز همانند سایر موسسات دارای قوانین و شرایطی می باشد که در زیر به برخی از آنان اشاره می کنیم.

 

البته تمامی این موارد و مقررات مختص افرادی است که مایل به اجاره اتومبیل بدون راننده می باشند و کسانی که خودرویی را با راننده را اجاره می کنند شامل این قوانین نخواهند شد.

 

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

Terms of car rental without driver

مشتریان عزیزی که می خواهند بنا به هر دلیلی مثل مسافرت یا مراسم عروسی و مهمانی ها و … خودرویی را کرایه کنند باید بدانند که مدارک و شرایطی وجود دارد که افراد با در نظر گرفتن این شرایط و مدارک می توانند خودروی مورد نظر خود را از موسسه اتوزرین تحویل بگیرند.

 

  1. افرادی که مایل به اجاره ماشین بدون راننده هستند باید یک فقره چک به مبلغ قیمت خودروی موردنظر تحویل موسسه بدهند، البته موسسه اتوزرین برای رفاه حال مشتریان و افرادی که توانایی تهیه چک را ندارند سفته را جایگزین کرده است.

 

افراد باید بدانند که این چک یا سفته به عنوان ضمانت می باشد و در صورت تحویل سالم خودرو به آن ها بازپس داده خواهد شد و رسید این مبلغ به هنگام تحویل گرفتن پول به مشتریان عزیز تقدیم خواهد شد.

 

در صورت حادثه، جریمه و مواردی از این قبیل موارد موسسه بتواند از این مبلغ برای جبران خسارت استفاده کند.

 

موارد جایگزینی نیز برای راحتی در نظر گرفته شده که در صورتی که فرد وجه نقد نداشت بتواند به راحتی این موارد را تهیه کرده و به عنوان امانت نزد موسسه اتوزرین بگذارند.

 

  1. شخصی که قصد رنت خودرو بدون راننده دارد، میتواند خودروی خود را در پارکینگ گذاشته و سند را تحویل موسسه دهند.
  2. سند ملکی که برای فرد اجاره کننده می باشد را به امانت بگذارید.
  3. طلا یا ارز را جایگزین وجه نقد نمایید.