نمایش نتیجه تکی
مرتب سازی بر اساس:

اجاره خودرو و کرایه ماشین بدون راننده در تهران

اجاره خودرو بدون راننده در تهران و شهرستان ها یکی از رایج ترین انواع اجاره اتومبیل در کشور است که کمتر موسسه کرایه خوردو حاضر است این خدمات را ارائه دهد و ریسک آن را بپذرید. اکثریت مجموعه ها و افرادی که این خدمات اجاره خودرو بدون راننده را رائه می دهند فقط اتومبیل های ایرانی و کره ایی را در اختیار مشتریان خود قرار می هند.

اما موسسه اجاره ماشین اتوزرین از معدود شرکت هایی است که سال ها توانسته بستر امن و کارآمدی را در کرایه خودرو بدون راننده در تهران و شهرستان ها در برند و مدل های مختلف به مشتریان عرضه کند .

اجاره خودرو بدون راننده در تهران

مدتیست که اجاره خودرو بدون راننده سرویسی ویژه برای علاقه مندان به اتومبیل و خودروهای لوکس به شمار میرد که از مزیت های آن ، انتخاب خودرو مورد علاقه خود به صورت دربست و بدون حضور راننده است . همچنین تعرفه آن نسبت اجاره خودرو با راننده کمتر و به صرفه تر است .

مشخصا اهداف زیادی برای کرایه خودرو بدون راننده وجود دارد که بسته به نیاز و شرایط اشخاص تعیین می شود . شما نیز می توانید برای امور مختلف(عروسی ، تشریفات ، بلاگری و …) از اتومبیل های اتوزرین در انواع ( سدان ، شاسی بلند ،…) و برندهای مختلف(بی ام و ، بنز ، پورشه و …) بهرمند شوید.

اجاره خودرو بدون راننده
اجاره خودرو بدون راننده

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

اما اجاره ماشین بدون راننده دارای شرایطی است که وجود و رعایت آن می تواند بین مشتری و موسسه کرایه خودرو اعتماد سازی و روند اجاره خودرو را سریع تر و امن تر کند . موارد زیر از شرایطی است که اتوزرین برای مشتریان خود قرار داده است:

 • متقضایان اجاره ماشین بدون راننده باید حتما دارای گواهینامه معتبر باشند.
 • حداقل سن مجاز کرایه اتومبیل برای خانم و آقا 20 سال تمام است.
 • حتما عقد قرارداد رسمی با فرد متقاضی انجام می گردد.
 • فقط مستاجر مجاز به رانندگی با اتومبیل است و در صورت بروز هر گونه مشکل مستاجر پاسخگو است.
 • حتما باید مدارک مورد نیاز برای رنت اتومبیل را تکمیل داشته باشد.
 • پرداخت ودیعه نقدی و غیرنقدی کرایه اتومبیل بدون راننده به رسم امانت به حساب موسسه اطلاعات تکمیلی در شرایط اجاره خودرو مراجعه کنید.

محدودیت کیلومتر در اجاره خودرو بدون راننده

محدودیت کیلومتر یکی از موارد حائز اهمیت در مجموعه و موسسات اجاره خودرو است که بر أساس شرایط موجود در آن شرکت تعیین می شود . برخی از موسسات بعد از تمام شدن میزان کیلومتر تعیین شده برای بازگرداندن خودرو اقدام میکنند حتی اگر مهلت زمانی آن تمام نشده باشد.

اما در موسسه اجاره خودرو اتوزرین شما می توانید بعد تمام شدن میزان کیلومتر تعیین شده از پشتیبانی أمور اجاره اتوزرین ، اضافه کیلومتر مازاد را درخواست دهید.

حداکثر کیلومتر مجاز تردد اتومبیل های اتوزرین با توجه به نوع برند یا مدل آنها بدین شرح است :

 • حداکثر کیلومتر اتومبیل های آلمانی و لوکس روزانه 100 کیلومتر است.
 • حداکثر کیلومتر اتومبیل های کره ایی و ژاپنی روزانه 150 کیلومتر است.
 • حداکثر کیلومتر اتومبیل های ارزان یا ایرانی روزانه 200 کیلومتر است.

مدارک لازم برای اجاره ماشین بدون راننده در تهران

همانطور که پیش از این گفته شد . امر اجاره خودرو یک کار پر ریسک برای صاحبان اتومبیل تلقی می شود . این شرایط موجب شده است که موسسات اجاره خودرو نسبت به شرایط خود قوانین و مقرارتی را برای اطمینان حاصل کردن از مشتریان ، از آنها دریافت کنند.

مجموعه اتوزرین تمام سعی خود را کرده است که شرایطی آسان و معقول را برای مشتریان فراهم کند تا بستری امن و بی دردسری را در اختیار مشتریان قرار دهد .

مدارک دریافتی تا پایان مهلت قرار داد به امانت به دست ما می ماند و بعد دریافت خودرو ، تمام و کمال به دست صاحبش برگردانده می شود . شریاط و مدارک مورد نیاز برای کرایه ماشین های اتوزرین :

 • رویت گواهینامه رانندگی
 • ارائه مدرک شناسایی معتبر (تجریحا کارت ملی)
 • چک یا سفته در وجه تضمین خسارات احتمالی به ارزش قیمت اتومبیل
 • قبل از رزرو استعلام قیمت تلفنی را حتما انجام دهید.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده برای توریست ها و هم وطنان مقیم خارج از کشور

شرایط عقد قرار داد رنت خودرو بدون راننده در اتوزرین برای مهمانان خارجی و اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور مانند مواردی است که در عنوان بالا در مورد آن صحبت کردیم . گواهینامه رانندگی معتبر و بین المللی و کپی از پاسپورت برای احراز هویت این اشخاص کافیست.

شرایط تحویل خودرو

پیش از تحویل اتومبیل از شرکت اتوزرین حتما به موارد زیر در حین اجاره ماشین مورد نظر خود توجه کنید.

تعیین محل تحویل و عودت اتومبیل :

تعیین محل تحویل و عودت خودروهای اتوزرین به در خواست مشتری می باشد و این امکان وجود دارد که ماشین مورد علاقه خود را در محل اقامت خود در تهران و یا فرودگاه ها (فرودگاه امام خمینی ( ره ) ، فرودگاه مهرآباد و و…) دریافت و یا عودت کنید.

برای تحویل و عودت اتومبیل ها در شهرستان ها با پشتیبانی مجموعه اتوزرین تماس بگیرید .

پرداخت هزینه دپوزیت ( ودیعه ) :

همانطور که در عنوان شرایط اجاره خودرو بدون راننده گفته شد ، موسسات کرایه اتومبیل به عنوان ودیعه مبلغی را از مشتری دریافت می کنند . صرفا دپوزیت اجاره ماشین به صورت پرادخت وجه نیست و مشتری می تواند از روش دیگری برای پرداخت آن اقدام نماید ؛ به عنوان مثال شما می توانید طلا ، سکه ، دلار و … را به امانت بگذارید و بعد از تحویل خودرو به موسسه ، آن را دریافت کنید .

* باید توجه داشته باشید : مبلغی از ودیعه شما مدتی به دست موسسه باقی می ماند تا خلافی خودروی کرایه شده را برسی کند و در صورت نبود مشکل آن را به شما برمیگرداند.

تعیین حداکثر کیلومتر :

پیش از این گفته شد که موسسات رنت خودرو قبل اجاره اتومبیل های خود حد کیلومتری را بر اساس شرایط آن خودرو تعیین میکند و بعد از تمام شدن آن ، شما موظف به بازگرداندن خودرو می باشید .

اما شما می توانید براساس شریطی که اتوزرین تعیین کرده است بسته به نیاز خود هنگام کرایه یا قبل تمام شدن میزان کیلومتر تعیین شده ، با کارشناسان ما مشورت و کیلومتر اضافه خریداری کنید .

تجربه رانندگی خوب و راحت با ماشین های اتوزرین

همانطور که می‌دانید هزینه نگه داری ماشین های گرون قیمت و لوکس در ایران بسیار بالا است و باعث ایجاد نگرانی های متعددی برای صاحبان اینگونه خودرو ها در طول زمان می شود.

یکی از مزیت های اجاره خودرو راهایی از این گونه نگرانی ها و آرامش خاطر نسبت به این گونه هزینه هاست . اما این امر نیز می تنواند مشکلاتی برای افراد به وجود بیارود اگر با دقت و هوشمندانه تصمیم گیری نشود .

اتوزرین دارای رزومه قدرتمند و معتبر در اجاره خودرو های لوکس و باکیفیت است که همواره تمام سعی خود را کرده است که تمام جوانب و خواسته مشتریان را در نظر بگیرد تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریانش ارائه کند.

اجاره خودرو با راننده برای سفر و خروج از شهر تهران

همانطور که میدانید سفر با اتومبیل یکی از لذت بخش ترین تفریحات برای ما ایرانی ها به حساب می آید . اجاره خودرو بدون راننده یکی از مناسب ترین انتخاب برای افرادیست که اهل سفرند ولی یا ماشین مناسبی برای آن ندارند .
مشخصا اتومبیلی که برای سفر انتخاب می شود باید وجه تمایزی نسبت دیگر خودرو ها داشته باشد تا بتواند نیاز راننده و مسافران را در سفر مهیا کند .

ویژگی خودرو مسافرتی خوب:

 • ایمنی ؛ مهم ترین ویژگی ماشین سفر
 • مصرف سوخت ؛ اقتصادی سفر کن
 • راحتی صندلی ؛ آسایش در سفر های طولانی
  سیستم سرمایش و گرمایش خوب
 • فضای کافی خودرو و صندق عقب

مناسب ترین خودرو ها برای سفر :

 • کیا سراتو
 • سورنتو
 • اسپورتیج
 • بی ام و 730I
 • بی ام و X4
 • بی ام و X6
 • سانتافه
 • لندکروز
 • پرادو

بیمه خودرو های اتوزرین

اتوزرین سه نوع بیمه ؛ بیمه پایه ، بیمه متوسط و بیمه CDW را دارا می باشد و تمامی خودروهای موسسه بیمه ثالث و بدنه هستند و نگرانی بابت این موضوع نیست . در صورت به وجود آمدن خسارت که شما مقصر باشید بسته به نوع بیمه ای که انتخاب کرده اید مقداری از خسارت به گردن شماست و باقی آن به عهده موسسه اتوزرین است. هر چقدر بیمه انتخابی شما از نوع بالاتری باشد از مبلغ خسارتی که شما پرداخت می کنید کاسته می شود.

در نظر داشته باشید که افت قیمت اتومبیل بر اساس تشخیص کارشناسان بر عهده مشتری می باشد .

قیمت کرایه خودرو بدون راننده اتوزرین

هزینه و قیمت کرایه خودرهای اتوزرین بسته به برند ، نوع خودرو و مدت زمان اجاره تعیین می شود.یکی از مزیت های مجموعه اتوزرین رزرو آنلاین اجاره ماشین در شهر تهران است . همچنین دوستانی که قصد سفر به بیرون از شهر تهران را دارند نیز می توانند از اجاره آنلاین خودروهای اتوزرین استفاده کنند و هیچ محدودیتی در آن نیست.
با توجه به تغییرات شدید و نوسان قیمت های اتومبیل در کشور حتما قبل از رزرو آنلاین قیمت کرایه اتومبیل بدون راننده را به صورت تلفنی یا چت واتساپ از کارشناس اجاره شرکت استعلام بگیرید.

سوالات متداول

آیا قرارداد و فاکتور رسمی برای اجاره ماشین داده می شود؟

در صورت درخواست مشتری ، کارشناسان ما قراردادی رسمی را برای مشتریان تنظیم و ارائه می کنند.

آیا می توانیم برای پرداخت ودیعه از ارز استفاده کنیم؟

بله . شما می توانید دپوزیت اجاره خودرو خود را با ارز پرداخت کنید و پس از تحویل اتومبیل به اتوزرین آن را به صورت تمام و کمال دریافت کنید .

حداقل مدت کرایه ماشین چقدر است؟

حداقل مدت زمان کرایه خودرو بسته به نوع و برند اتومبیل بین 3 الی 5 روز می باشد .

آیا امکان دریافت پشتیبانی لازم بعد اجاره خودرو وجود دارد؟

اتوزرین با تشکیل یک تیم پشتیبانی قدرتمند آماده ارائه کلیه خدمات پس اجاره خودور می باشد . به عنوان مثال اگر خودرو شما در مسیر دچار خرابی شد تیم پشیبانی سریعا تعمیرکاری را برای تعمیر خودرو به محل شما میفرستد.

آیا می توان خودرو را به صورت ساعتی نیز اجاره کرد؟

اجاره ماشین به صورت ساعتی در اتوزرین وابسته به شرایطی خاص قابل انجام است . برای مطلع شدن از شرایط اجاره ساعتی خودرو با پشتیبانی اتوزرین تماس بگیرید .

مقایسه آگهی ها

مقایسه (0)