نمایش همه 1 نتیجه
مرتب سازی بر اساس:

اجاره خودرو مازراتی

با اجاره ماشین مازراتی می‌توان یک زندگی لوکس و لاکچری را حتی برای چند ساعت تجربه کرد. رانندگی با این ماشین ایتالیایی لذت و هیجان تکرار نشدنی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

اگر قصد اجاره مازراتی بدون راننده را دارید نیاز نیست جای دیگری بروید چون این موسسه کرایه ماشین با بهترین شرایط ممکن کرایه این اتومبیل را برایتان فراهم ساخته است. اجاره مازراتی برای عروسی یکی از بهترین گزینه های لوکس این روزهاست.

معرفی شرکت مازراتی

بهتر است قبل از اجاره مازراتی با این اتومبیل و امکانات آن آشنایی داشته باشید که با اطلاعات کامل انتخاب کنید و بستن قرارداد با مشکل مواجهه نشوید. درمورد تاریخچه این شرکت می‌توان به طور مختصر بیان کرد که مازراتی که تولید کننده لوکس‌ترین خودروهای ایتالیایی است.

ابتدا این شرکت را برادران مازراتی در سال ۱۹۱۴ در شهر بولونیای ایتالیا تاسیس کردند و کمپانی فیات در سال ۱۹۹۳ با سرمایه گذاری در شرکت مازراتی توانست با ایده‌های نو هدایت این شرکت را برعهده بگیرد و اکنون نیز کارخانه تولید مازراتی و دفتر مرکزی آن در شهر مودنای ایتالیا قرار دارد.

انواع مدل‌های اجاره ماشین مازراتی

جدیدترین ماشین هایی که از شرکت مازراتی در حال حاضر در بازار موجودند عبارتند از:

مازراتی کواتروپورو ، مازراتی گرن توریسمو ، مازراتی گرن کابریو ، مازراتی لوانته ، مازراتی گیبلی۳؛ هر کدام از این مدل‌ها مشخصات فنی متفاوتی با هم دارند.

ولی به طور کلی محصولات مازراتی هستند. از بین مدل‌های گفته شده مازراتی لوانته و مازراتی گیبلی۳ هنوز در ایران موجود نیست.

هر چند که تمام مدل‌های مازراتی لوکس و رویایی‌اند و رانندگی با آن‌ها لذت بخش است. اما برای اجاره مازراتی در تهران باید درمورد مشخصات فنی و طرحی آن اطلاعات کامل داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

شرایط عمومی اجاره مازراتی

یکی از شرایط عمومی مازراتی اجاره ایی بستن قرارداد بین طرفین معامله است؛

در هنگام رزرو خودرو چه کرایه مازراتی و یا هر نوع ماشین دیگری باید توجه کرد که در قرارداد آن چه مواردی ذکر شده .

از جمله موارد حائز اهمیت اجاره مازراتی در ایران که باید در قرارداد رزور آن قید شده باشد؛ عبارتند از:

  • زمان و مکان تحویل خودرو، بیمه ماشین
  • وضعیت باک
  • قیمت کرایه مازراتی
  • وثیقه
  • اجاره مازراتی با راننده یا بدون راننده
  • اسناد و مدارک ماشین و همچنین مدارک اجاره کننده ماشین

این‌ها مواردی‌اند که در زمان اجاره ماشین مازراتی یا کرایه هرگونه خودرو دیگر اگر به آن توجه نداشته باشید ممکن است به لحاظ قانونی و حقوقی با مشکل مواجهه شوید.

شرایط اختصاصی مازراتی اجاره ایی

خودرو مازراتی مدل‌های متنوعی با قیمت متفاوتی دارد که قیمت اجاره هر کدام از آن‌ها بستگی به مدل و برند آن دارد که می‌توانید متناسب هزینه‌ای که برای اجاره مازراتی در تهران در نظر گرفته‌اید یکی از انواع مدل مازراتی را انتخاب کنید.

این تنوع در مدل‌های مازراتی علاوه ‌بر این‌که در قیمت تفاوت ایجاد می‌کند می‌تواند پاسخگوی همه سلیقه‌ها باشد.

چگونه اجاره ماشین مازراتی را انجام دهیم؟

با توجه به این‌که بسیاری از شرکت‌ها شرایط سختی را پیش روی اجاره‌کنندگان خودروهای لوکس قرارداده‌اند؛ موسسه اجاره ماشین اتو زرین تصمیم دارد تا با ارائه بهترین و راحت‌ترین شرایط ، خودرو مورد نظر و دلخواه خودتان را اجاره کنید.

 حتی اگر مازراتی باشد؛ شرایط اجاره خودرو مازراتی را می‌توان به دو دسته تفسیم کرد:شرایط عمومی اجاره خودرو مازراتی و شرایط اختصاصی اجاره ماشین مازراتی در تهران که این شرایط به شرح زیر است.

حتی تدبیر دیگری که این شرکت برای سهولت اجاره مازراتی در تهران اندیشیده این است ، اگر فراهم کردن ودیعه نقدی برای شما امکان‌پذیر نیست با ما تماس بگیرید تا راه حال اجاره ماشین بدون ودیعه را برایتان توضیح دهیم

مقایسه آگهی ها

مقایسه (0)