نمایش نتیجه تکی
مرتب سازی بر اساس:

شرایط و قیمت اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس یکی از مهمترین بخش های مراسم عروسی است که برای هر شخصی بسیار مهم می باشد، فاکتور های زیادی در انجام مراسم عروسی شما به بهترین شکل دخیل هستند که یکی از ابن موارد مهم ماشین عروس است.

ماشین عروس در تمام لحظات عروسی تاثیرگذار است، در هنگام ورود به تالار و خروج عروس و داماد از آن تمام چشم ها خیره به ماشین آن هاست و حتی در نیمی از عکس های آلبوم تان هم ماشین عروس خواهد بود.

پس از آن در زیبایی و لوکس بودن عکس ها و فیلم های پس از آن تاثیر بسیاری خواهد داشت و در ذهن هر فرد حاضر در مجلس جاودانه خواهد شد.

شاید شما هم با توجه به شرایط کنونی اکثر افراد که در ابتدای زندگی مشترک یا اتومبیل ندارند یا نوع اتومبیل آنها از رده های پایین می باشند که برای این مجالس مناسب نخواهد بود.

موسسه اجاره ماشین اتوزرین ، ماشین عروس را با توجه به فضای تالار و آرایش و لباس عروس داماد به شما پیشنهاد می‌دهند. انتخاب شما می‌تواند از بین گزینه‌هایی مانند ماشین عروس کلاسیک، مدرن، کوپه و… باشد!

به عنوان مثال اگر فضای تالار سنتی است، پیشنهاد موسسه اجاره خودرو اتوزرین به شما استفاده از خودرو های کلاسیک مثل بنز کالسکه ای یا شورلت های قدیمی استفاده شود که درعین لوکس بودن با فضای سنتی تالار هماهنگ خواهند بود.

نکات بسیار مهم قبل از کرایه ماشین عروس

در حال حاضر اجاره خودرو بدون راننده برای رفت و آمد های شخصی یا سفر های کاری در کشورمان هنوز رایج نشده است، اما اجاره ماشین عروس پدیده ای است که سالهای اخیر به هزینه های میلیونی شب عروسی اضافه شده است!

در دنیای حال حاضر اجاره خودرو برای هر یک از اهداف ذکر شده با پیچیدگی ها و هزینه های گوناگونی همراه است که قصد داریم در این مطلب بیشتر به این مسائل بپردازیم و شما را با این نوع از خدمات آشنا کنیم.

با وجود اینکه با اجاره خودرو لوکس برای شب عروسی تان میتوانید شبی ویژه برای خود رقم بزنید و این مساله در دید اول وسوسه کننده و جذاب به نظر می رسد ولی برای اجاره یک ماشین لوکس باید اطلاعات کافی در مورد شرایط و نحوه ی انجام این فرایند برای رفع نیاز های مورد نظر خود داشته باشید پس با ما در ادامه ی این مطلب همراه شوید.

چگونه اجاره ماشین عروس خود را انجام دهید؟

مراحل اجاره خودرو به این صورت است که شما پس از انتخاب خودروی مورد نظر با ارائه یک چک ضمانت برابر با مبلغ خودرو، می توانید رنگ و مدل تزئین آن را در صورت تمایل انتخاب کنید، البته بعضی شرکت های معتبر اقدام به اجاره خودرو بدون چک نیز می کنند و در قبال آن از ضمانت های دیگر مانند سند منزل و دلار و طلا یا سفته درخواست خواهند کرد که شرکت ما نیز این امکانات را برای شما فراهم آورده است.

اجاره ماشین بدون چک و سند را مطالعه کنید

معمولا رنگ خودروهای ماشین عروس شامل سه رنگ سفید، مشکی و نوک مدادی است همچنین می توانید با پرداخت مبالغ بیشتر خودرو را با راننده اجاره کنید که در صورت نیاز برای این نوع از خدمات شرایط مقداری تفاوت خواهد کرد و بسیار برای شما آسان تر خواهد شد که میتوانید با مطالعه ادامه مطلب از این مزایا اطلاع یابید.

خودروهایی که برای این نوع از مجالس استفاده می شوند قیمتهای بسیار متفاوتی خواهند داشت و اکثرا به صورت ساعتی کرایه داده می شوند، برای مثال 12 تا 24 ساعتی و 48 ساعتی و… که هر کدام هزینه های مختلفی دارند.

نکته ی دیگری که در هزینه اجاره ماشین عروس تاثیرگذار است، محل شرکت اجاره خودرو است، زیرا در برخی مناطق تهران تفاوت بسیار زیادی در مبلغ کرایه ماشین وجود دارد.

اجاره ماشین عروس  ارزان در تهران

به غیر از هزینه هایی که ذکر شد، مطابق با قراردادی که با شرکت اجاره خودرو می بندید:

استفاده برای مسافت بیش از 250 کیلومتر مجاز نیست. (کیلومتر مجاز خودروهای خاص شرکت 200 کیلومتر است)

حق خروج از شهر را ندارید (مگر با اطلاع به موسسه و دریافت تاییدیه)

باید تعهد بدهید که در صورت بروز حادثه و ایجاد خسارت تمام خسارات و هزینه های خودرو را بپردازید (در صورتی که رانندگان شرکت برایتان رانندگی کنند هیچ تعهدی ندارید)

قابل ذکر است که بعضی از شرکت های معتبر بخشی از مبلغ خسارت را به منظور رفاه مشتری تقبل میکنند.

این موارد است که بود و نبود راننده بسیار تاثیر گذار می شود، در واقع اگر خودرو در اختیار شما باشد، بروز هر عیب فنی (حتی در صورتی که شما مقصر نباشید)

می تواند به مشکلی بزرگ میان شما و شرکت اجاره دهنده تبدیل شود و شما می توانید با اجاره خودرو با راننده به سادگی رفع مسئولیت کرده و در مقابل تمامی این موارد رفع مسئولبت کنید.

به خصوص آنکه خیلی از شما مشتریان گرامی از مشکلات فنی و مشکلات قبلی خودرو آگاهی ندارید و اصلا بعید نیست، مشکلی که از قبل گریبان گیر خودرو بوده است از جیب شما رفع شود که در اغلب موارد هم به ضرر شما تمام خواهد شد.

به دلایل ذکر شده در بالا و وجود این مسائل است که پیشنهاد استفاده از خودرو بدون راننده نمیشود. برای اجاره خودرو لوکس بعنوان ماشین عروس گزینه به صرفه تر و دور اندیشانه تر این است که از اجاره خودرو بدون راننده استفاده نکنید و از اجاره خودرو با راننده استفاده کنید.

 

قیمت کرایه ماشین عروس

برای اجاره این نوع از ماشین ها مواردی که بسیار مورد علاقه مشتریان قرار می گیرد خودروهای کروک بدون راننده با وجود اینکه قیمت بالاتری دارند اما جزء محبوب ترین خودروهای کرایه ای محسوب می شوند، این در حالیست که خودروهای کلاسیک برخلاف تصور از کمترین محبوبیت برخوردارند.

با توجه به رفاه مالی قشر مرفه جامعه و دسترسی این طیف به بهترین خودروهای موجود در کشور، اغلب مشتریان موسسه اجاره خودرو اتوزرین از طبقه میان رده جامعه هستند و معمولا به لوکس ترین گزینه ها برای انتخاب خودرو تمایل بیشتری دارند.

اما شرایط برای اجاره ماشین برای مواردی غیر از عروسی هم امکانپذیر بوده و جالب تر خواهد بود، در این حالت اکثر ماشین ها بدون راننده و برای سفرهای برون شهری اجاره داده می شوند و از همین رو نیز سخت گیری شرکت های مربوط افزایش پیدا خواهد کرد.

شرایط اجاره خودرو عروس برای ماه عسل

  • دریافت سفته
  • گرو نگه داشتن سند
  • گرفتن تعهد برای سالم بازگرداندن خودرو

اخذ هزینه های مضاعف در صورت تحویل خودرو به شهری غیر از شهر مبدا در واقع اگر خودرو مورد نیاز خود را در شهری مانند تهران تحویل بگیرید و در شهری مانند اصفهان تحویل یکی از شعب موسسه اتوزرین بدهید با اخذ هزینه های بیشتر در راستای جبران هزینه های جا به جایی تا تهران مواجه خواهید شد.

برای اجاره ماشین عروس مشاهده می شود که گزینه ی اجاره خودرو ایرانی هم برای برخی از مشتریان گزینه ی مناسب و مقرون به صرفه بوده که موسسه اجاره خودرو اتوزرین برای این قشر از جامعه هم ارائه خدمت کرده و اعلام آمادگی خود را برای شما عزیزان اعلام می کند.

این تمام ماجرا نیست، متأسفانه بعضی شرکت‌های اجاره ماشین، خودروهایی را جهت اجاره ارائه می کنند از شرایط فنی و حتی ایمنی مناسبی برخوردار نیستند.

برای مثال ممکن است نمونه های ارزان قیمت تصادفی یا چپ شده پس از بازسازی جزئی سر از مراکز اجاره خودرو در آورند و به عنوان خودرو سالم به مشتری تحویل داده شوند.

این وضعیت خطرناک ممکن است به بروز نقص فنی، تصادف یا حتی مرگ مشتریان منجر شود، اما از آنجا که مشتری خودرو را به عنوان نمونه سالم و بی عیب و نقص تحویل گرفته، در نهایت مسئولیت حقوقی چندانی متوجه موسسه اجاره دهنده نخواهد بود و در موارد بسیاری می تواند به ضرر و زیان ناشی از جبران خسارت های سنگین توسط مشتری منجر شود.

از این رو عجیب نیست که برخلاف بسیاری از کشورهای جهان، هنوز اجاره خودرو به منظور استفاده های کوتاه مدت یا فعالیت موسسه های اشتراک گذاری خودرو در کشورمان فراگیر نشده است و به نظر نمی رسد امیدی نیز به تغییر این شرایط وجود داشته باشد.

البته این وضعیت در نهایت به نفع خودرو سازان تمام می شود، چرا که بسیاری افراد حتی بدون نیاز به استفاده روزمره از خودرو، نسبت به خرید خودرو اقدام می کنند.
جالب است بدانید که اغلب خودروهای جهان بیش از 90 درصد طول عمر خود را به صورت پارک شده در پارکینگ خانه یا کنار خیابان سپری می کنند و عملا مورد استفاده زیادی (از نظر زمانی) قرار نمی گیرند.

همین امر فعالیت موسسه های اشتراک گذاری خودرو را بسیار منطقی جلوه می دهد و به صرفه جویی در منابع مالی (برای خریداران) منجر می شود.
تا زمانیکه شرایط قانونی و فرهنگی مربوط به این فعالیت در کشورمان تغییری نکند، نمی توان به فراگیر شدن استفاده از خودروهای اجاره ای در ایران امید داشت.

مقایسه آگهی ها

مقایسه (0)