نمایش نتیجه تکی
مرتب سازی بر اساس:

آیا به دنبال اجاره خودرو بدون چک و سند و ودیعه هستید؟

اتوزرین آسان‌ترین شرایط در زمینه اجاره خودرو برایتان در نظر گرفته است. به دلیل درخواست بسیاری از مشتریان، تصمیم گرفتیم در این صفحه توضیحاتی درباره شرایط اجاره خودرو بدون چک، سند و ودیعه را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

باید گفت که هیچ شرکت اجاره خودرویی به شما بدون مدارک خودرو اجاره نمی‌دهد؛ اتوزرین توانسته بخش عظیمی از دغدغه‌های مشتریان اجاره خودرو را در زمان قرارداد و تحویل مدارک رفع کند. شما در اینجا می‌توانید بدون چک، سند و ودیعه خودرو اجاره کنید. حتی متقاضیان مقیم خارج از کشور می‌توانند بدون چک و سفته و تنها با کپی پاسپورت، خودروی مورد نیاز خود را رنت کرده و به گردش در شهرهای مختلف ایران بپردازند.

اجاره خودرو بدون مدرک هم امکان پذیره

مدارک موردنیاز برای اجاره خودرو در شرایط مختلف متفاوت است. شرایط اجاره خودرو به دو دسته تقسیم می‌شود: هموطنان مقیم ایران و هموطنانی که در خارج ایران ساکن هستند. برای ایرانیان مقیم خارج از کشور، مدارک موردنیاز شامل کپی پاسپورت و ودیعه است.

اما برای افرادی که در داخل ایران ساکن هستند، در زمان اجاره خودرو، مدارکی مانند چک، سند، مدرک شغلی و ودیعه دریافت می‌شود. این مدارک در واقع به عنوان ضمانت از سوی شما به شرکت برای خودرو عمل می‌کنند.

اما اگر در زمان اجاره نتوانید یکی از این مدارک را تهیه کنید، باید بدانید که شرکت اتوزرین خیال شما را در این مورد راحت کرده است. زیرا شما نیازی ندارید تمام این مدارک را تهیه کرده و به ما ارائه دهید. مشتریان عزیز شرکت اتوزرین حتی بدون داشتن چک، سند یا ودیعه می‌توانند خودرو را اجاره کنند.

با دپوزیت یا ودیعه اجاره ماشین آشناشوید

دیپوزیت یا ودیعه یعنی مبلغی است که مشتریان تا زمان بازگشت خودرو به شرکت، به عنوان امانت ارائه  می‌دهند. در صورتی که خودرو را در همان وضعیتی که دریافت کرده‌اید، بازگردانید، این مبلغ به شما تمام و کمال عودت خواهد شد.

دیپوزیت یا ودیعه نقدی فقط برای اجاره خودرو بدون راننده استفاده می‌شود. و شما در زمان استفاده از خدمات اجاره خودرو با راننده نیازی به پرداخت ودیعه ندارید. مقدار هزینه ودیعه نقدی یا دیپوزیت بستگی به برند اتومبیل و مدل اتومبیل و خارجی و ایرانی بودن خودرو  کاملا متفاوت است.

اجاره خودرو بدون ودیعه

حالا که با ودیعه اجاره خودرو آشنا شدید باید بگوییم که هیچ شرکتی بدون دریافت مبلغ ودیعه خودرو هیچگونه عقد قراردادی انجام نخواهد داد. در صورتی که وضعیت استعلام چک صیاد شما سفید باشد، می‌توانید خودرو را بدون ودیعه اجاره کنید.

شرکت اتوزرین همچنین برای افرادی که قادر به پرداخت ودیعه نیستند، تمهیداتی را در نظر گرفته است. با ارائه مدارک شغلی یا فیش حقوقی خود، می‌توانید خودرو مورد نظر خود را بدون ودیعه اجاره کنید. حتی برای کارمندان دولتی نیز شرایط خاصی در نظر گرفته شده است تا بتوانند به راحتی خودرو را بدون ودیعه اجاره کنند. پس شما میتوانید

اجاره ماشین بدون سند

ارائه سند ملکی در اجاره خودرو سخت است و شاید همه مشتریان نتوانند با این شرایط خودرو اجاره کنند. به همین دلیل، شرکت اتوزرین شرایطی را برای جایگزینی اجاره خودرو بدون سند قرار داده است.

یکی از روش‌های اجاره ماشین بدون سند ارائه مدرک شغلی معتبر است، زیرا ارائه مدرک شغلی راحت‌تر از سند است. اگر شما کارمند دولت هستید، می‌توانید با ارائه فیش حقوقی خود، از شرایط اجاره خودرو بدون ودیعه بهره‌مند شوید.

این مدارک شغلی می تواند : فیش حقوقی شغلی ، پروانه فعالیت کسب و کار ، پروانه ساخت ساختمان ، اجاره نامه ، یا مدارکی که به شما اعتبار مالی دهند.

از شرایط اجاره خودرو بدون چک ، سند و ودیعه چه می‌دانید ؟

شرکت‌های اجاره خودرو به دلیل مسائل مالی، هزینه‌های نگهداری و تعمیرات بالا، و ارزش بالای خودروها، شرایط اجاره خودرو را به صورت سختگیرانه تعیین می‌کنند.

اما در اتوزرین، ما سعی کرده‌ایم شرایط اجاره را برای همه آسان‌تر کنیم تا همگان بتوانند از اجاره خودرو لذت ببرند. با این حال، لازم به ذکر است که ما نمی‌توانیم بدون هیچگونه مدارک و تضمینی خودرو را به شخصی اجاره دهیم، مگر در صورت استفاده از خدمات اجاره خودرو با راننده.

اگر قصد اجاره خودرو بدون سند را دارید، می‌توانید مدارک شغلی خود را ارائه کنید. در صورتی که ودیعه نقدی ندارید، می‌توانید از ارائه طلا، دلار یا ماشین شخصی به عنوان تضمین استفاده کنید. با این حال، در صورت استفاده از این روش، شما به مدت اجاره خودرو باید تضمین مالی را در اختیار شرکت قرار دهید.

مقایسه آگهی ها

مقایسه (0)