نمایش نتیجه تکی
مرتب سازی بر اساس:

اجاره خودرو با راننده در تهران ساعتی و در اختیار

یکی از مزیت های که اجاره خودرو با راننده می تواند برای شما داشته باشد ، در اختیار داشتن یک راننده در طول مدت زمان اجاره می تواند برای بعضی افراد یک گزینه بسیار مناسبی باشد.

اجاره ماشین با راننده کاربردهای متعددی دارد و می تواند برایتان بسیار کار راه انداز باشد به عنوان مثال شما یک مهمان بسیار ویژه دارید و زمان کافی برای پیشواز آن شخص یا اشخاص ندارید یا قصد دارید در تهران به مکان های مختلف بروید و کرایه کردن یک تاکسی برایتان بصرفه و معقولانه نیست.

 اتوزرین سال هاست در عرصه اجاره ماشین با راننده در تهران خدمت کرده است و در حال حاضر یکی از صاحب نام ترین موسسات کرایه خودرو با بهترین خدمات به حساب می آید که در هر شرایط و ساعتی از شبانه روز آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است و پیشرو در زمینه خدمات رنت ماشین با راننده است.

اجاره خودرو اتوزرین با در اختیار داشتن بیش از 40 خودرو با بالاترین تنوع این قابلیت را دارد که هر خودرویی را با به کارگیری از راننده هایی آموزش دیده برای شرایط و موقعیت های مختلف در اختیار مشتری قرار دهد و سهم کوچکی در مراسمات ، تشریفات و سفرهای شما داشته باشد.

اجاره خودرو با راننده
اجاره خودرو با راننده

موقعیت های نیاز به کرایه خودرو با راننده:

 • اجاره برای مجالس ، تشریفات و مراسم خواص
 • اجاره برای ادارات دولتی و غیر دولتی
 • اجاره برای سفر های بیرون شهری
 • اجاره خودرو برای مدت کوتاه (ساعتی)

مزایای اجاره ماشین با راننده

قطعا یک راننده ی حرفه ای به جز خودتان در هر شرایط و محیطی می تواند مفید واقع شود ، حتی وقتی که حس می کنید می توانید ساعت ها رانندگی کنید وجود یک راننده می تواند باعث آرامش خواطر و کاهش استرس تان باشد. اجاره خودرو با راننده می تواند این شریاط را برای شما مهیا کند که نگرانی بابت سفر های طولانی و خسته کننده نداشته باشید.

از مزایای دیگر کرایه اتومبیل با راننده این است که مشتریان هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات فنی و تصادفات ناگوار احتمالی خودرو نداشته و موسسه و راننده مسئولیت آن را بر عهده می گیرند و سریعا برای حل مشکلات آن اقدام می کنند.

از دیگر مزایای رنت خوردو به همراه راننده که باید در موردش صحبت کرد ، نبود شرایط سنگین در حین اجاره خودرو است. معمولا موسسات خودرو برای اجاره خودرو بدون راننده چکی به مبلغ ارزش خودرو و بعضا دو برابر آن را از مشتریان خود دریافت می کنند. اما اجاره اتومبیل با راننده با آسان ترین شرایط و کمترین مدارک قابل انجام است که در ادامه با آن شرایط آشنا خواهید شد.

شرایط اجاره خودرو با راننده

همانطور که گفته شد اجاره خودرو با راننده دارای شریاطی آسان و بی دردسر است که هم در وقت شما صرفه جویی می کند و هم خیال طرفین را نسبت به هم راحت می کند.شرایط اجاره اتومبیل با راننده اتوزرین به گونه ای است که مشتریان هیچ گونه مسئولیتی نسبت به خودرو های موسسه ندارند و در واقع ضامن خودرو راننده می باشد.
اما موسسه مدارکی را جهت احراز هویت از مشتریان دریافت می کند و فرمی را جهت عقد قرار داد به مشتری تحویل می دهد.برای اطلاعات بیشتر و ارئه مشاوره اجاره خودرو با کارشناسان اتوزرین تماس حاصل فرمایید.
(شماره ارتباط با اتوزرین :88442030-021, شماره موبایل :09124000920)

کرایه ماشین با راننده در زمان بحرانی

گاهی ممکن است حداثه یا مشکلی برای خودور شما به‌وجود آید و ناچار شوید اتومبیل خود را برای مدتی به دست تعمییرکار قرار دهید به عنوان مثال شما دچار تصادف با ماشین شخصی خودتان شده باشید و اتومبیلتان نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد و ممکن است در این زمان شرایط روحی مناسبی برای رانندگی نداشته باشید، بنابراین آسان ترین راهکار برای شما اجاره ی خودرو با راننده است.

اینگونه است که در زمان طی کردن مسیر سفر می توانید در صندلی عقب خودرو به استراحت بپردازید و آرامش از دست رفته خود را باز گردانید.

با اجاره اتومبیل همراه با راننده های ماهر از اتوزرین این امکان را دارید که هر چه سریع تر به مقصد مورد نظرتان برسید، چرا که این افراد بالاترین مهارت های رانندگی را فراگرفته اند و با تمام راه ها و جاده ها آشنایی کامل دارند و به تمام مشکلات جاده ای مسلط می باشند.

در شهر تهران این ویژگی رانندگان اتوزرین مهم و تاثیرگذار خواهد بود،چرا که طی کردن نزدیک ترین مسیر با بیشترین مهارت باعث سرعت بخشیدن به رسیدن به مقصد و صرفه جویی در زمان می شود.

اجاره خودرو با راننده در تهران برای قرار کاری

همچنین زمانی که در یک یا چند روز کاری نیاز به جا به جایی های زیاد با وسیله ی نقلیه دارید و لازم است که در سریع ترین زمان به کارهای خود رسیدگی کنید بدون شک شما باید از خدمات اجاره ماشین با راننده استفاده کنید.

 • بهترین
 • امن ترین
 • سریع ترین روش ممکن

کرایه اتومبیل با راننده است، چرا که در این صورت دیگر شما مجبور نخواهید بود وقت با ارزش خود را صرف خستگی و معطلی در صف های انتظار برای وسایل نقلیه عمومی یا انتظار برای پر شدن تاکسی ها کنید یا در جستجو برای یافتن جای پارک و پارکینگ یا یافتن مسیر های درست باشید.

راننده های ما این زحمت را از دوش شما برخواهند داشت و در اولین تماس شما خودرو رو به محل مورد نظر شما انتقال خواهند داد.

اجاره خودرو با راننده و اسکورت تشریفاتی

گهگاه برای مشتریان ما این موضوع پیش آمده است که نیاز به اسکورت های تشریفاتی برای مهمان های خارجی یا مراسمات خود داشته اند. ما در اتوزرین این شرایطی را به وجود آورده ایم که شما بتوانید در کنار اجاره اتومبیل با راننده اسکورت بسیار شیکی را برای پذیرایی از مهمان های خود مهیا کنید.

برای مطلع شدن از این شرایط با کارشناسان اتوزرین تماس بگیرید.

اجاره ماشین با راننده برای مسافرت خارج از شهر تهران

اتوزرین با داشتن بهترین خودروهای مسافرتی این شرایط را برای شما مهیا کرده که نسبت به نوع و مسافت سفر خود بتوانید خودرو مناسبی را انتخاب کنید. اما ممکن است شریاط به گونه ای باشد که کرایه خودرو با راننده برای شما مناسب تر باشد. در این شرایط اتوزرین برای همراهی شما یک راننده ماهر نسبت به شرایط شما انتخاب می کند.

به عنوان مثال اتوزرین برای همراهی مهمانان خارجی خود راننده ای مسلط به زبان انگلیسی ، فرانسه ، ترکی و … را قرار میدهد که ایشان بتوانند با آسودگی به سفر خود راهی شوند.

خدمات کرایه اتومبیل با راننده

شما می توانید در حین اجاره خودرو با راننده در صورت نیاز موارد و امکانات ویژه زیر را درخواست بدهید.

 • تجهیزات مسافرتی مانند صندلی کودک
 • تجهیز کردن خودرو ها به Wifi
 • بیمه مسافرتی کامل برای تمام خودرو ها
 • رانندگان مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه و ترکیه ای
 • ویژگی رانندگان اتوزرین

راننده های استخدام شده از آموزش های تعمیرات فنی اتومبیل برخوردار هستند و در صورت بروز مشکل و برای تعمیرات جزئی هیچ نگرانی نخواهید داشت.

یکی از ویژه ترین و خاص ترین خدمات مجموعه ی اتوزرین ، اجاره خودرو تشریفاتی با راننده ی مخصوص و حرفه ای می باشد، راننده هایی که برای انجام این وظیفه در نظر گرفته شده اند مسلط به:

 • آموزش های مربوط به تشریفات را با موفقیت سپری کرده
 • به زبان انگلیسی و ترکی یا فرانسه کاملا مسلط
 • دارای لباس یونیفرم کت و شلوار رسمی می باشند.

راننده های تشریفاتی با رسومات تشریفاتی کاملا آشنا هستند و به آن مسلط می باشند، برای باز و بسته کردن در خودرو به منظور تشریفات آموزش دیده اند و بسیار حرفه ای مهمانان سیاسی و تجاری شما را خوش آمد گویی و بدرقه می کنند.

اکثر شرکت ها و کارخانه های بزرگ و معتبر برای جا به جایی افراد با اهمیت شان از خودرو های تشریفاتی استفاده می کنند.

مجموعه ی اتوزرین با در اختیار داشتن بیشترین تعداد اتومبیل های تشریفاتی همه روزه در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شرکت ها به صورت قرارداد های کوتاه و بلند مدت با راننده های متخصص می باشند.

سوالات متداول اجاره ماشین با راننده

چه مدارکی برای اجاره خودرو با راننده مورد نیاز می باشد؟

برای رنت خودرو با راننده مدارک شناسایی (کارت ملی ، شناسنامه و …) کافیست.

هزینه اجاره ماشین به همراه راننده به چه صورت محاسبه می شود؟

هزینه اجاره خودرو با راننده بر اساس برند ، نوع و مدت زمان اجاره شما تعیین می شود.

آیا رانندگان اتوزرین قابل اعتماد هستند؟

اتوزرین در این سال ها تمام تلاش خود را بر این گذاشته که شایسته و ماهر ترین راننده ها را جذب موسسه خود کند تا بتواند پاسخگو تمام مشتریان خود در هر زمینه ای باشد.

آیا محدودیت کیلومتری در اجاره خودرو با راننده وجود دارد؟

محدودیت کیلومتری خودرو های اتوزرین در شرایط کرایه ماشین ذکر شده است. اتوزرین شرایطی را مهیا کرده است که بعد از پایان یافتن محدودیت کیلومتری خودرو اجاره شده ، شما بتوانید کیلومتر بیشتری را از پشتیبانی در هر زمان و مکان درخواست کنید.

در اجاره خودرو با راننده بروزمشکلات و اتفاقاتی مانند تصادف بر عهده چه کسی می باشد؟

مسئولیت تمام خودرو های اجاره ای با راننده با خود راننده می باشد و شما هیچگونه مسئولیتی در قبال اتفاقات و خرابی های ناگهانی نخواهید داشت.

آیا جای خواب و غذا برای راننده بر عهده ما می باشد؟

گاهی ممکن است شما نیاز داشته باشید که راننده ای به صورت شبانه روز در اختیار شما باشد. در این صورت مسئولیت جای خواب و غذا راننده با مشتریان می باشد.

مقایسه آگهی ها

مقایسه (0)