نمایش نتیجه تکی
مرتب سازی بر اساس:

اجاره پورشه در تهران

اجاره خودرو پورشه یکی از محصولات بسیار لوکس آلمانی شرکت اتوزرین است. اگر به دنبال اجاره ماشین لاکچری هستید و نمی دانید چه خودرویی را اجاره کنید مجموعه اتوزرین به شما اجاره پورشه را پیشنهاد خواهد کرد. ما به شما اطمینان خواهیم داد که هیچ وقت از این انتخاب پشیمان نخواهید شد.

اجاره پورشه
اجاره پورشه

شما فقط کافیست تا از ماشین پورشه پیاده شوید، هر کس که در آن اطراف باشد اولین نکته ایی که به ذهنش خواهد رسید و زیر لب خود زمزمه خواهد کرد این جمله است:

” این شخص حتما بسیار پولدار است ”

هیچکس به مدل ساخت خودروی شما نگاه نخواهد کرد و هر کسی هم از قیمت خودروهای پورشه سر در نمی آورد تنها چیزی که ملاک افراد خودروی لوکس شماست، با ما همراه باشید تا به معرفی کوتاهی از اتومبیل های موجود در این موسسه اجاره خودرو بپردازیم.

در موسسه کرایه اتومبیل اتوزرین چندین دستگاه خودروی پورشه موجود است که به ترتیب:

مزایای اجاره پورشه

همانطور که گفته شد پولی که شما در هنگام خرید پورشه باید پرداخت کنید چندین برابر پولی است که برای کرایه اتومبیل پورشه هزینه می‌کنید؛ به جز این وقتی شما پورشه یا هر ماشین دیگری را می‌خرید بعد از مدتی که آن را می‌فروشید دیگر مبلغ اولیه خود را دریافت نخواهید کرد؛ اما با اجاره اتومبیل به یکباره هزینه هنگفتی را از دست نخواهید داد.

• عدم نیاز به پرداخت هزینه‌های جانبی

داشتن ماشین آن هم خودرو خارجی دارای هزینه‌های جانبی مانند بیمه، مالیات و عوارض است که باید به صورت سالانه پرداخت کنید. در صورتی که شما با امکان اجاره اتومبیل هم این هزینه‌ها اضافی را پرداخت نخواهید کرد؛ پس اجاره پورشه خیلی راحت‌تر از نگهداری آن است.

• عدم نیاز به پرداخت هزینه‌های تعمیر

فرضا اگر پورشه خریداری کنید باید به طور منظم هر چند وقت یکبار آن را برای تعمیر و نگهداری به تعمیرگاه ببرید که این کار هزینه‌های زیادی روی دست شما می‌گذارد ؛ پس کرایه ماشین پورشه می‌تواند شما را از پرداخت این هزینه‌ها معاف کند.

• عدم نیاز به پارکینگ

خودرو پورشه با دارا بودن قیمت بالا باید پارکینگ‌ دائمی و امنی را برای آن در نظر بگیرید اما با اجاره ماشین پورشه شما برای مدتی از این اتومبیل نگهداری می‌کنید و برای همیشه دغدغه حفظ و نگهداری آن را نخواهید داشت.

• داشتن زمان استراحت

یکی از گزینه‌های که شما می‌توانید هم پورشه داشته باشید و هم در حین رانندگی نگران این نباشید که برای خودرو اتفاق خاصی بیوفتد اجاره اتومبیل پورشه با راننده است که شما به راحتی می‌توانید در حین رانندگی استراحت کنید.

مقایسه آگهی ها

مقایسه (0)