نمایش نتیجه تکی
مرتب سازی بر اساس:

به طور کلی ، بعضی افراد آرزو دارند که یکبار حداقل بتواند با ماشین لوکس و موردعلاقه‌اش رانندگی کند و لذت سوار شدن را تجربه کند. با توجه به قیمت بالای این خودروها و شرایط اقتصادی فعلی، خرید خودروهای لوکس و آخرین مدل تنها به افرادی تعلق می‌گیرد که درآمد بالایی دارند و به راحتی می‌توانند این خودروها را خریداری کنند.بنابراین، بهترین و هزینه‌ی کمترین راه برای داشتن این خودروها، اجاره خودروهای شاسی بلند است.

با اجاره ماشین شاسی بلند در تهران، می‌توانید روی خودروی مورد علاقه‌تان سوار شده و از لذت رانندگی با آن بهره‌مند شوید. برای آشنایی با انواع خودروهای شاسی بلند و شرایط اجاره آن‌ها، در ادامه با ما همراه باشید.

اجاره ماشین شاسی بلند در تهران از اتوزرین

اتوزرین یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه اجاره خودروهای شاسی بلند در تهران است. این شرکت مالک تمامی خودروهای موجود در مجموعه خود می‌باشد و شما می‌توانید به آسانی و بدون واسطه خودروی دلخواهتان را اجاره کنید. اجاره لندکروزر و سانتافه بیشترین تقاضا را در بین خودروهای شاسی بلند دارند و می‌توانید آن‌ها را با یا بدون راننده اجاره دهید.

قیمت اجاره خودروهای شاسی بلند با راننده به صورت ساعتی و کیلومتری محاسبه می‌شود و اجاره خودروهای شاسی بلند بدون راننده به صورت روزانه قابل تعیین است. حداقل مدت زمان اجاره خودروی شاسی بلند بدون راننده 3 روز است. همچنین، در بعضی موارد، مشتریان علاقه‌مند به اجاره خودروی سالانه هستند، به خصوص شرکت‌های بین‌المللی که برای حمل و نقل مهمانان خود نیاز به خودروی شاسی بلند و لوکس دارند.

مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین شاسی بلند

همانطور که می‌دانید، خودروهای شاسی بلند، از جمله تویوتا لندکروز، لکسوس NX و اف جی کروز، بهترین و معروفترین خودروهای موجود در کشورمان هستند. برای اجاره خودروهای شاسی بلند، معمولاً برخی از مدارک لازم جهت تضمین و اعتماد سازی باید توسط موسسه اجاره‌دهنده ارائه شود. این مدارک عبارتند از:

 1. سند ملک به عنوان تضمین (اختیاری)
 2.  ارائه کارت ملی
 3. گواهی‌نامه معتبر

نکات مهم در هنگام اجاره خودرو شاسی بلند

اگر قصد اجاره خودرو از یک موسسه دارید، حائز اهمیت است که در هنگام اجاره به نکات زیر توجه کنید:

 1. سلامت تجهیزات فنی و فیزیکی خودرو: هنگام تحویل خودرو از موسسه، مناسب است با گوشی خود، یک فیلم کوتاه از وضعیت خودرو در اطراف آن ضبط کنید. با توجه به اینکه تمامی خودروهای موجود در مجموعه لوکس و گران‌قیمت هستند، خودروهای اجاره‌ای باید بدون هیچ نقص و خرابی به مشتری تحویل داده شوند. البته، درخواست کننده اجاره می‌تواند درخواست برگه کارشناسی بدنه و وضعیت فنی خودرو را نیز داشته باشد.
 2. سطح سوخت و تمیزی خودرو: تمامی خودروهای موجود در مجموعه آلفا، در هنگام تحویل، با میزان کافی سوخت تانک شده و خودرو تمیز و شسته به مشتری تحویل داده می‌شود.

قیمت کرایه خودرو شاسی بلند

خودروهای شاسی بلند در مدل‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. هر یک از این خودروها دارای گزینه‌ها و امکانات خصوصی مختلفی هستند که براساس آن‌ها، هزینه اجاره نیز متفاوت است. افراد می‌توانند با توجه به سلیقه شخصی و مدت زمان سفر، اقدام به اجاره مدل‌های مورد نظر خود از طریق موسسه اجاره خودروی آلفا نمایند. همچنین، در طول مدت اجاره خودرو، رعایت برخی قوانین الزامی است. در ادامه بهمعرفی این قوانین می‌پردازیم:

 1. هرگونه تخلف یا جریمه در طول مدت اجاره به عهده مشتری است.
 2. هر روز به معادل ۲۴ ساعت محاسبه می‌شود.
 3. میزان سوخت مصرفی باید توسط فرد اجاره‌کننده تسویه شود.
 4. هزینه‌های ناشی از تصادف یا خسارت به عهده مشتری است.
 5. برخی هزینه‌ها مانند تعمیر پنچر، خرابی‌های جزئی، تعویض روغن و غیره به عهده مراکز اجاره‌دهنده خودروهای شاسی بلند است.
 6. خودروهای لوکس شاسی بلند تنها در مناطق اصلی قابل تردد هستند و در صورت نقض این قاعده، شرکت اجاره‌دهنده می‌تواند قرارداد اجاره خودرو را لغو کند.

مقایسه آگهی ها

مقایسه (0)