معرفی خودرو

قیمت ماشین‌های لوکس ایران

خودروهای لوکس در ایران

قیمت ماشین های لوکس ایران را می دانید؟

بازار خودرو ایران دارای لوکسترین ماشین خارجی با پلاک ملی و قیمت‌های نجومی است حالا قصد داریم در این مقاله قیمت ماشین های لوکس ایران را برای شما بیان کنیم. تا با تصویر و امکانات خودروهای لوکس ایران بیشتر آشنا شوید.

چه قاعده یا مبنایی برای قیمت ماشین های لوکس ایران وجود دارد؟

اکثر ماشین های لوکس ایران موجود در بازار کشورمان به دلیل این‌که دقیقا مشخص نیست به چه شکلی وارد ایران شده است نظارت درستی نیز بر روی قیمت آن‌ها نمی‌باشد. دلیل دیگر گرانی این ماشین‌ها محدود بودن و در دسترس همه نبودن آن‌هاست. البته بعضا قیمت دلاری ماشین های لوکس ایران پایین تر از ارزش ریالی است.

معرفی ماشین های  لوکس ایران همراه با عکس

در این جا می‌خواهیم چند مدل از گران‌ترین ابن خودروها را معرفی و عکس ماشین های لوکس ایران را با به شما نشان دهیم و گران قیمت ترین ماشین لوکس ایران را با یک دیگر بررسی کنیم:

فراری 458 ایتالیا

فراری 458 ایتالیا-ماشین های لوکس ایران

1. خودرو لوکس اسپورت فراری 458 ایتالیا :

این اتومبیل یکی از ماشین های لوکس ایران می باشد که اسپورت بوده و با موتور 4.5 لیتری هشت سیلندر V شکل دارای قدرت562 اسب بخار و شتاب 3 ثانیه‌ای بوده و سرعت آن 340کیلومتر در ساعت می‌باشد. فراری در خارج با قیمت 458 دلار و در بازار کشور ما با قیمت 8.5میلیارد تومان عرضه می‌شود.

مرسدس بنز

مرسدس بنز

2. اتومبیل لوکس مرسدس گران قیمت بنزSLS AMG Black Series :

این اتومبیل گونه ارتقا یافته SLS AMG با موتور 6.2 لیتری و قدرت 622 اسب بخار است. سرعت این اتومبیل 315کیلومتر در ساعت و شتاب آن 3.5ثانیه می‌باشد. قیمت آن در بازار بین‌المللی 275 هزار دلار و در ایران به قیمت 5.5 میلیارد تومان می‌باشد. مسلما گران قیمت ترین ماشین ایران بسیار بالاست.

اتومبیل بنتلی کانتیننتال جی تی

اتومبیل بنتلی کانتیننتال جی تی

3. ماشین لوکس ایران-بنتلی کانتیننتال جی تی :

این اتومبیل دارای موتور 8 سیلندر 4 لیتری و قدرت 500 اسب بخار بوده و مجهز به فناوری غیرفعال کردن سیلندر که مصرف سوخت را تا 8 درصد کاهش می‌دهد، می باشد. شتاب آن نیز 4.8 ثانیه و سرعت 305 کیلومتر در ساعت است. در بازارهای جهانی 200 هزار دلار و در ایران قیمت آن را 4 میلیارد تخمین زده‌اند.

 مرسدس بنزS500

مرسدس بنزS500-ماشین های لوکس ایران

4. خودروی لوکس مرسدس بنز S500 :

یکی دیگر از ماشین های لوکس ایران که در سال 2014 ششمین نسل خود را ارائه داد این اتومبیل لوکس دارای موتور 4.7 لیتری توربو و قدرت 450 اسب بخار و شتاب 5 ثانیه، سرعت آن نیز250 کیلومتر در ساعت می‌باشد.

قیمت این مرسدس در خارج از کشور 95 هزار دلار و در داخل حدود 3.0 میلیارد تومان عرضه شده است. قیمت ماشین‌های لوکس ایران خیلی بالاست، خرید این خودروها برای بسیاری از افراد امکان پذیر نیست، اما شما می توانید اجاره خودرو لوکس را از موسسه معتبر ما بخواهید.

 ماشین مدل ب ام وm6

ماشین مدل ب ام وm6-ماشین های لوکس ایران

5. اتومبیل مدل ب ام و M6 :

این مدل از ب ام دارای موتور 4.4 لیتری هشت سیلندر توئین توربو و قدرت 560اسب بخار است. قیمت آن در بازار خارج حدود 115 هزار دلار و قیمت آن در کشور ما 2.15 تومان می‌باشد.

خودروی آلمانی ب ام و 8

خودروی آلمانی ب ام و 8

6. ماشین لوکس ب ام و i8 :

این خودرو آلمانی دارای شتاب 4.4 ثانیه‌ای است و در 100کیلومتر فقط 2.1 لیتر سوخت مصرف می‌کند. قیمت آن در خارج 141هزار دلار است و در داخل با قیمت 2 میلیارد به فروش می‌رسد. 

خودروی مازراتی گرن توریسموام سی استراداله

خودروی مازراتی گرن توریسموام سی استراداله

7. خودروی لوکس مازراتی گرن توریسموام سی استراداله :

یکی از سبک‌ترین و پرشتاب‌ترین خودروها است که در سال 2010 در نمایشگاه پاریس رونمایی شد و دارای سرعت 300 کیلومتر بر ساعت است. در بازار بین‌المللی با قیمت 135 هزار دلار و در ایران با قیمت 1.98میلیون تومان عرضه می‌ شود.

مازراتی کواتروپورته GTS ماشین بسیار سریع

مازراتی کواتروپورته GTS ماشین بسیار سریع

8. ماشین سریع و لوکس مازراتی کواتروپورته GTS :

در سال 2003 تولید و سال 2009 با همکاری فراری بازنگری شد دارای موتور V8 لیتری و قدرت 434 اسب بخار است. علاوه‌بر لوکس بودن این خودرو جزء سریعترین ماشین‌های موجود در ایران است. در بازار جهانی با قیمت 135 هزار دلار و در ایران با قیمت 1.95 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

اتومبیل مازراتی گرن کابریو S

اتومبیل مازراتی گرن کابریو S-ماشین های لوکس ایران

9. خودرو لوکس مازراتی گرن کابریوS :

این کوپه لوکس چهار صندلی با سقف تبدیل پذیر در سال2013 در نمایشگاه ژنو رونمایی شد؛ دارای موتور4.7 لیتری و قدرت ۴۵۰ اسب بخار با قیمت150 هزار دلار می باشد. اما قیمت آن در ایران 1.9 میلیارد تومان است.

خودروی مازراتی گیبلی

خودروی مازراتی گیبلی

10. خودروی لوکس مازراتی گیبلی:

این خودرو اولین بار در سال۲۰۱۳ در نمایشگاه شانگهای معرفی شد و دارای موتور 3 لیتری توربو و قدرت 345 اسب بخار که توسط شرکت مازراتی تولید و مونتاژ آن را فراری انجام داده است. قیمت آن در خارج ۷۰ هزار دلار است و در داخل ایران حدود ۱.۸ میلیارد تومان به فروش می‌رسد. طبیعی است که قیمت این ماشین هم با توجه به  قیمت خودرو های لوکس ایران، قیمت بالایی است.

بازگشت به لیست

2 نظر در “قیمت ماشین‌های لوکس ایران

  1. حامد گفت:

    همه قیمت‌ها چرت زدی اش پت قیمت اینا بود مردم دردشون چی بود دیگه

    1. mirhassani گفت:

      شما قیمت های جدید رو بگید ما اعلام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.