دسته‌بندی نشده

گران ترین ماشین های جهان

گرانترین اتومبیل جهان رونمایی شد

معرفی گران ترین خودروهای جهان 

در این مطلب قصد داریم چند تا از گران ترین ماشین جهان را به شما معرفی کنیم. هر ساله ماشین‌های پیشرفته‌تری با امکانات بیشتر برای راحتی مشتریان به بازار عرضه می‌شود. البته اکثر گران ترین ماشین جهان در بازار موجود نمی‌باشند و فقط به پیشنهاد اشخاص ثروتمند و برای آن‌ها طرحی و تولید می‌شود. در ادامه اطلاعات بیشتر و عکس گران ترین خودروهای جهان را به شما ارائه می‌دهیم.

با 11 مدل از گران ترین ماشین جهان آشنا شوید

گران ترین ماشین جهان معمولا برای خرید بسیار گران هستند. درست است که قشر وسیعی از مردم توان خرید گران ترین ماشین‌ جهان را ندارند اما می‌توان درمورد آن‌ها اطلاعاتی داشت. برای خیلی‌ها شناخت انواع مدل‌های گرانترین خودرو جهان جذاب و هیجان‌انگیز می‌باشد. علاوه بر آن شما می توانید این خودروهای فوق العاده را اجاره کنید و برای مدتی از داشتن آن لذت ببرید. برندهای معتبر زیادی هستند که شما می توانید خودروهای آن برندها را اجاره کنید. ما انواع برندهای اجاره خودرو  را در اختیار شما قرار داده ایم.

 

ماشین سیاه

ماشین سیاه

1- ماشین سیاه – گران ترین ماشین جهان در سال 2019

شرکت خودرو سازی بوگاتی به مناسبت صدودهمین سالگرد خود اقدام به تولید خودرویی به نام La Voiture Noire به معنای « ماشین سیاه» با قیمت ۱۹ میلیون دلارکرده است. این اتومبیل دارای موتور۱۶ سیلندر ۸ لیتری است و ۱۵۰۰ اسب بخار قدرت دارد.

 

سوئیپ _تیل رولزرویس

سوئیپ _تیل رولزرویس

 2-سوئیپ ‌تیل رولزرویس – گران ترین ماشین جهان در سال 2018

این اتومبیل با قیمت۱۳ میلیون دلار به فروش رسیده‌است. تنها یک دستگاه از آن تولید شده و برای طراحی آن از مدل‌های قدیمی خود و قایق تفریحی الهام گرفته است.

کونیگ زِگ CCXR رگرا ترویتا

کونیگ زِگ CCXR رگرا ترویتا

3- خودرو کونیگ زِگ CCXR رگرا ترویتا   

لغت ترویتا به معنی «سه سفید» که با یک لایه الماس پوشیده شده و با قیمت ۸/۴ میلیون دلار فروخته شده و به نوعی آن را ماشین جاده‌های قانونی جهان می‌دانند. شرکت آن قصد دارد تنها ۳ عدد از این خودرو که دارای موتور ۷۸ و قدرت ۱۰۰۴ اسب بخار و ۷۹۷ پوند گشتاور می‌باشد؛ تولید کند.

لامبورگینی وننو رودستر

لامبورگینی وننو رودستر

4- ماشین لامبورگینی وننو رودستر

وننو به معنی سَم است. دلیل این نام گذاری به خاطر طراحی خودرو است. این خودرو با ۵/۴ میلیون دلار به فروش رسید. شرکت لامبورگینی در پنجاهمین سالگرد خود فقط ۹ دستگاه از این خودرو را به بازار عرضه کرد که دارای بدنه‌ای از فیبرکربن و موتور ۶.۵ لیتری۷-۱۲ ، گیربکس اتوماتیک، سرعت ۸۴۰۰ دور در دقیقه و ۷۴۰ اسب بخار و ۵۰۷ پوند گشتاور می‌باشد.

مک لارن پی وان ال 1ام

مک لارن پی وان ال ام

5- خودرو مک لارن پی وان ال ام

مک لارن پی وان ال ام اتومبیل جاده‌ها که با قیمت ۶/۳ میلیون دلار فروخته شد.کابینی مانند کابین هواپیما و موتور ۳.۸ لیتری دارد تنها ۵ عدد از آن تولید شده و نسبت به نسخه قبلی خود ۶۰ کیلو سبک‌تر است. آیرودینامیک این خودرو می‌تواند ۱۰۰۰ اسب بخار تولید کند.

هایپر اسپرت لیکان2

هایپر اسپرت لیکان

6- اتومبیل هایپر اسپرت لیکان

چراغ‌های جلوی این اتومبیل از ۲۴۰ الماس ۱۵قیراتی در لبنان تولید شده و با قیمت۴/۳ میلیون دلار به فروش رسید. دارای موتور 6 لیتری و۷۸۰ اسب بخار و ۷۰۸ پوند گشتاور با سرعت ۲۴۰ مایل در ساعت می‌باشد.

نسخه لیمیتت ادیشن بوگاتی ویرون توسط مازوری ویور

نسخه لیمیتت ادیشن بوگاتی ویرون توسط مازوری ویور

7- نسخه لیمیتت ادیشن بوگاتی ویرون توسط مازوری ویور

به عنوان سریع‌ترین و گران ترین ماشین جهان  معرفی و با قیمت۴/۳ میلیون دلارعرضه شد. بدنه آن از فیبرکربن و چراغ‌های ارتقا یافته و به روز، پخش کننده به روز شده داشته و دارای موتور ۸.۰ لیتر W16 که می‌تواند ۱۲۰۰ اسب بخار و ۱۱۰۶ پوند گشتاور تولید کند و درواقع اولین بار در سال ۲۰۰۵ معرفی شد.

استون مارتین والکری

استون مارتین والکری

8-خودرو استون مارتین والکری

ماشینی که بسیار رویایی به نظر می‌رسد و قرار است تنها ۱۵۰ دستگاه از آن تولید شود. قیمت آن نیز ۲/۳میلیون دلار می‌باشد. دارای موتور ۶.۵ لیتری۷-۱۲ و ۱۰۰ اسب بخارقدرت دارد.

ماشین فراری پنینفارینا سرجیو

ماشین فراری پنینفارینا سرجیو

9- ماشین فراری پنینفارینا سرجیو

بالاترین نوع تولید شده فراری با قیمت 3 میلیون دلار است. طرح اولیه آن در سال ۲۰۱۳ تولید و از همان سال تا به حال تنها ۶ عدد از آن موجود می‌باشد. صاحبان این ۶ فراری را تولیدکنندگان آن انتخاب کرده‌اند. این فراری دارای موتور ۴.۵ لیتری F136F7-8 است و ۵۶۲ اسب بخار قدرت دارد.

پاگانی هوایرا بی 2سی

پاگانی هوایرا بی سی

9. پاگانی هوایرا بی سی

خودروی پاگانی، گران ترین ماشین جهان با قیمت ۸/۲ محسوب می‌شود. به دلیل استفاده از فیبرکربن وزنی سبک داشته و دارای موتور ۶.0 لیتری۱۲-۷ دو توربو و قدرت ۷۹۰ اسب بخار است.

خودروی بوگاتی شیرون

خودروی بوگاتی شیرون

10. بوگاتی شیرون-گران ترین ماشین جهان

بعد از بوگانی ویرون این خودرو با سرعت ۲۶۸ مایل در ساعت تولید و با قیمت ۷/۲میلیون دلار عرضه شد. شیرون دارای موتور8.0 لیتری توربو شارژ و قدرت ۱۵۰۰ اسب بخار است. البته هنوز سرعت اصلی آن آزمایش نشده تا همه را شگفت زده کند.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.